Kalendārs

Atpakaļ

KAILIE BRIEŽILielā zāle

Iestudējuma pamatā ir Entonija Makartena (Anthony McCarten) un Stīvena Sinklaira (Stephen Sinclair) izcilā komēdija "Ladies night", kas aizvadīto gadu laikā ir bijusi viena no pasaulē iestudētākajām lugām. Latviskās versijas "Kailie brieži" režisors Oļegs Šapošņikovs un horeogrāfs Agris Daņiļevičs jums piedāvā lielisku komēdiju, kuras darbība pielāgota Latvijas  apstākļiem.

Lomās: Agris Daņiļevičs, Roberto Meloni, Jānis Jarāns, Jānis Vimba, Artūrs Krūzkops un Aleksandra Kurusova

Patiess  stāsts par to, kā Latvijas vīri striptīzu dejoja!

Viņi iejutīsies kādas mazpilsētiņas bezdarbnieku ādā un meklēs savu izeju no valsts krīzes... izveidojot striptīza grupu, kuras komiskie priekšnesumi turpmāk nesīs prieku ne vienai vien Latvijas pilsētai! Arī Jūs varat paspēt ieņemt savu vietu zālē, kurā šoreiz norisināsies šī kaislību un pārsteigumu pilnā un, ņemot vērā „striptīza grupas” dalībnieku vārdus, ekskluzīvā izrāde!                

Izrādes “Kailie brieži” režisors Oļegs Šapošņikovs: “Vai cilvēks ir spējīgs pārvarēt sevi ikdienā? Vai tas ir nepieciešams? Vai sabiedrības viedokļa spiediens neatstāj vietu individualitātei un padara mūs par masu psiholoģijas vergiem? Šī izrāde dod viennozīmīgas atbildes uz šiem jautājumiem, un tas ir īpaši aktuāli šodien, kad mēs meklējam veidus, kā izdzīvot. Krīze vienmēr sākas smadzenēs, tikai tad skar arī objektīvo realitāti. Varbūt tieši tāpēc šī izrāde būs šobrīd īpaši aktuāla Latvijā”.

“Kailie brieži” ir viens no šī brīža skaļākajiem un skandalozākajiem iestudējumiem Latvijā, un biļetes uz to tiek izpārdotas visās pilsētās, kur vien izrāde viesojas!

Izrādi piedāvā starptautiska teātra kompānija "DOMINO TEĀTRIS".

 

 


Biļešu cenas: 9.00 - 16.00 EUR

Papildus informācija:

www.dominoteatris.lv

Tel.nr. 67325577
– Drukāt dokumentu