Kalendārs

Atpakaļ

Dmitry Metlitsky & OrchestraLielā zāle

Unikāla iespēja noklausīties lieliskus instrumentālās mūzikas modernos aranžējumus mūsdienīgā stilā un Eiropas valstu labāko mūziķu izpildījumā. Tie būs īsti dvēseles svētki. Daudznacionālais orķestris “DM-Orchestra” uzstāsies Latvijā!

 Dmitry Metlitsky – komponists, orķestra “DM-Orchestra” dibinātājs ir viens no retajiem mūsdienu autoriem, kura skaņdarbi iekaro vienā mirklī un liek klausītāju sirdīm pukstēt gluži citā ritmā. Burvīgā mūzika ir ļoti emocionāla un aizkustina līdz sirds dziļumiem, Metlitska daiļradi iemīļojuši tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.

 Fantastiski skaista mūzika, ko pavada spēcīgiieraksti un orķestra virtuozo mūziķu episko roka kompozīciju ugunīgā enerģija,atstās neaizmirstamu iespaidu. Tā valdzina, rada nebijušu atmosfēru un apbur klausītājus – tāpēc jau Dmitrija Metlitska mūziku dēvē par burvju skaņām.

 Nav iespējams atrast salīdzinājumus, kas ļautu aprakstīt šos skaņdarbus, tos var tikai klausīties un uz visiem laikiem saglabāt sirdī –  kas nāk no sirds, tas paliek dvēselē...

 Orķestra programmā – A.Vivaldi, Dž.Lasta, P.Moria, T.Albinoni, Dž.Kačini slavenākie darbi – “Vientuļāis gans”, "Kondora lidojums", "Vētra", "Ave Maria", "Love story", "Adagio Albinoni", "Zvaigžņu čuksti" utt.

Biļetes šeit


Biļešu cenas: 18.00-40.00
– Drukāt dokumentu