Kalendārs

Atpakaļ

J. Jakovļeva, T. Ļutaeva traģikomēdijā 'Naids'Lielā zāle

Lugas autore -  Anna Čaika

Lomās: Krievijas tautas māksliniece Jeļena Jakovļeva, Krievijas nopelniem bagātā māksliniece Tatjana Ljutajeva

Naids. Mīlestība. Draudzība. Skaudība. Sadarbība.  Apbrīns. Nodevība. Piedošana.

Divu lielisku Holivudas Zelta laikmeta aktrišu dzīve bija notikumiem un izjūtām bagāta. Viss it kā pagātnē: filmēsanas laukums, skatuve, mīlestība, nodevības, nauda, ceremonijas, skandāli, avīžu un žurnālu pirmās slejas, jaunība, skaistums. Tikai viena nianse - viņas nekad nebija strādājušas kopā. Viena kaislīgi mīlēja kino, otra – teātri, jo uzskatīja, ka tikai uz skatuves var dzīvot pa īstam. Un tomēr viņas apvienojās un nolēma kopā notēlot savā pēdējā filmā.

Krievijas lieliskās aktrises Jeļena Jakovļeva un Tatjana Ljutajeva apvienojās, lai nospēlētu lugu „Naids” un caur Amerikas kino zvaigžņu likteņiem pastāstītu ne tikai par Holivudu, bet arī par sevi, par radošiem meklējumiem, par neiedomājamiem kāpumiem un sāpīgiem kritumiem, par slavu un vientulību, par vilšanos un laimi.

Lugas „Naids” darbība notiek divās paralēlās pasaulēs: reālajā pasaulē un filmēšanas paviljonā. Kino trilleris, kura filmēšana notiek skatītāju klātbūtnē brīnumaini savijas ar īsto dzīvi. Ne vienmēr šī pāreja ir skaidri redzama.

Saspringta darbība, negaidīti un asi pavērsieni, kur humors mijas ar bēdām, kaisle, skaistums, un,protams, arī lugas režisora Vladimira Paņkova radītā „soundrama” stila mūzika.

Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/artritmi

Biļetes:šeit


Pasākuma valoda: krievu valoda

Biļešu cenas: 15.00-60.00– Drukāt dokumentu