Kalendārs

Atpakaļ

CELENTANO - Tribute ShowLielā zāle

Jau vairāk nekā pusgadsimtu Adriāno Čelentāno ir Itālijas estrādes zvaigzne, viens no visveiksmīgākajiem un ietekmīgākajiem izpildītājiem Itālijas mūzikas vēsturē – visas savas karjeras laikā viņš ir izdevis četrdesmit vienu studijas albumu ar 150 miljonu eksemplāru kopējo tirāžu. Daudzi mūziķi ir centušies kopēt viņa izpildījuma manieri un skatuves tēlu, tomēr vislabāk tas ir izdevies talantīgajam aktierim un mūziķim Mauricio Šveiceram, kurš dzimis turpat, kur Adriāno Čelentāno – slavenajā Via Gluck ielā, un arī tagad dzīvo Komo ezera rajonā netālu no maestro. 

Mauricio jaunības gadi sakrita ar Čelentāno visaigstākās popularitātes laiku. Daudzi jaunieši 70. centās kopēt Itālijas superzvaigznes stilu, un līdz 90. vidum Čelentāno atdarināšana Mauricio bija tikai hobijs. Toreiz Šveicers sāka uzstāties ar grupu, un katrā koncertā atkārtojās viens un tas pats: visvētrainākā skatītāju reakcija bija brīdī, kas Mauricio uzstājās zālei Adriāno tēlā.
Šveiceram piemīt ne vien izteikta ārējā līdzība, bet arī tas pats šarms un pievilcība. Viņa dziesmas, vārdi un sapņainās pauzes tāpat viegli liek dvēselei ietrīcēties. Bet krāšņās dekorācijas un kostīmi “kā Čelentāno” pievieno šovam maģiju. Jau pāris minūtes pēc koncerta sākuma skatītājs aizmirst, ka atrodas Čelentāno veltītā šovā un dodas aizraujošā ceļojumā pa mūziķa daiļrades plašumiem, skanot tādām dziesmām kā “Amore No”, “Soli”, “Susanna”, “Il Tempo Se Ne Va”, “Confesa”, “Pay Pay Pay” un daudzām citām visiem labi zināmām kompozīcijām. Šova pamatā ir Mauricio un viņa mūziķu grupas uzstāšanās dzīvajā izpildījumā. Pēc Adriāno Čelentāno oficiālās aiziešanas no muzikālās skatuves par viņa galveno pēcteci kļuva Mauricio Šveicers – pats slavenākais atdarinātājs, kas gandrīz neatpaliek no oriģināla. Viņš dzied, kustas, runā un dzīvo kā Čelentāno. To atzīst Itālijas televīzijas šovi un skatītāji, kas vienmēr pilnībā aizpilda zāles.

Kritiķi ne reizi vien atzinuši, ka mākslinieks pilnībā iedzīvojas slavenā “molleggiato” (no itāļu valodas “uz atsperēm”) tēlā – tā sauc pašu Čelentāno viņa dzimtenē – un rada to neaizmirstamo atmosfēru, par kuru visi viņu tik ļoti mīl.

Šoruden Rīgas iedzīvotāji redzēs Adriāno Čelentāno tribute show Mauricio Šveicera un viņa kolektīva izpildījumā. Koncerts veltīts maestro, leģendārā mākslinieka 80. gadu jubilejai. Šai vakarā atkal skanēs Itālijas superzvaigznes superhiti un uz skatuves būs redzams viņa dubultnieks.

Biļetes: šeit


Pasākuma valoda: krievu valoda

Biļešu cenas: 17.00-51.00– Drukāt dokumentu