Kalendārs

Atpakaļ

Fjodors Dobronravovs / Вечер с Фёдором ДобронравовымLielā zāle
Vakars ar Fjodoru Dobronravovu.
 
28.oktobrī Rīgas Kongresu namā notiks ilgi gaidītais “Vakars ar Fjodoru Dobronravovu” – īsta Krievijas tautas mākslinieka koncerts.
 
Fjodors Dobronravovs ir labi pazīstams, publika ar prieku sagaida viņa dāvātos svētkus, smaidus un prieku. Dzīvā saziņa ar mākslinieku dāvā pozitīvas enerģijas un fantastiska noskaņojuma lādiņu. Skatītāji mīl Dobronravovu, un viņš no skatuves dāvā visu savas sirds siltumu.
 
Dobronravovs ir valdzinošs stāstu meistars. Katrs viņa izpildītais stāsts ir unikāls humoristisks koncerta numurs. Kā tas notiek? Dobronravovs klusē? Skatītāji smaida. Dobronravovs runā? Skatītāji smejas. Dobronravovs staigā pa skatuvi? Skatītāji gavilē. Dobronravovs spēlē ģitāru un dzied? Skatītāji dzied līdzi un aplaudē.
 
Fjodors Dobronravovs ir unikāls aktieris, viņš prot visu – dzīves skola viņam daudz ko ir iemācījusi. Mākslinieks dienējis gaisa desanta spēkos, pēc armijas kļuva par atslēdznieku rūpnīcā, piepelnījās kā sētnieks bērnudārzā. Taču ilgas pēc skatuves bija stiprākas. 27 gadu vecumā Fjodors aizstāvēja diplomu Voroņežā. 1990.gadā Konstantins Raikins uzaicināja jauno aktieri uz “Satirikonu”, kur Dobronravovs nostrādājis 13 gadus. Sākumā klājās smagi – aktieris bija spiests dzīvot teātra grimētavā, pa naktīm mazgāja grīdas Tretjakova galerijā, jo nācās uzturēt ģimeni un audzināt divus dēlus – Viktoru un Ivanu, topošās teātra un kino zvaigznes...
 
Patiesu slavu aktieris izcīnīja jau brieduma gados. Lieliski darbi kino un televīzijā, galvenās lomas Satīras teātra izrādēs dāvāja Fjodoram skatītāju un kolēģu atzinību.

Pasākuma valoda: Pasākums krievu valodā.

Biļešu cenas: 24.00 - 70.00

Papildus informācija:
Bet tagad 28.oktobrī pl. 19:00 Rīgas Kongresu namā – “Vakars ar Fjodoru Dobronravovu”, vienu no labākajiem un iemīļotākajiem mūsdienu krievu aktieriem. Šo notikumu nedrīkst palaist garām!
 
Ilgums – 1 stunda 45 minūtes bez starpbrīdi, 7+
Informācijas tālrunis: 22320895 un 28147850.
 
Tiksimies Kongresu namā!
 

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/SIRANO.LV
– Drukāt dokumentu