Kalendārs

Atpakaļ

Jim Gaffigan - Secrets and PiesLielā zāle
Džims Gaffigans ir četrkārtējs prestižās Grammy balvas nominants, komiķis, rakstnieks, aktieris, producents, kā arī 2 New York Times bestselleru autors. Viņš ir ieguvis Emmy balvu kā ‘Labākais tūrējošais mākslinieks’ un daudzi no viņa ierakstiem ir sasnieguši vairākkārtēju platīna statusu. Gaffigans ir zināms pasaulei ar savu unikālo humora izjūtu, kura lielākoties balstīta uz viņa paša novērojumiem par dzīvi.
 
Uz kino ekrāna, viņš ir vislabāk zināms no filmām Trīs karaļi, “Superpolicisti 1 & 2 un Chappaquiddick. Interesanti, ka 2019. būs Džima līdz šim visproduktīvākais gads ar veselām desmit filmām, kurās viņš ir ieplānojis piedalīties. 3 no šīm filmām debitēs “Sandensas filmu festivālā”, ieskaitot Troop Zero kopā ar Vaiolu Deivisu un Elisoni Dženiju; Them That Follow un Light From Light. Tieši šī fakta dēļ, daudzi ir iesaukuši Gaffiganu par “Sandenas karali.”
 
Papildus divām sezonām ar kritiķu atzīto, daļēji autobiogrāfisko seriālu Džima Gaffigana Šovs, kuru viņš ir sarakstījis un producējis kopā ar savu sievu Dženiju, Gaffigans ir kā viesis piedalījies dažādās televīzijas komēdijās un drāmās, sākot ar Portlandiju un Boba Burgeriem; HBO kulta seriālu Flight of the Concords un beidzot ar dramatisku lomu seriālā Likums un Kārtība.

 


Pasākuma valoda: Pasākums angļu valodā.

Biļešu cenas: 25.00 - 35.00

Papildus informācija:

Vairāk informācijas: http://www.comedylatvia.com

Organizators
COMEDY LATVIA, SIA
Zeltiņu iela 30 Mārupe LV-2167 Mārupes nov.– Drukāt dokumentu