Kalendārs

Atpakaļ

VIA Siņaja ptica / ВИА Синяя птицаLielā zāle
Vienmēr populārā un vienmēr jaunā grupa “Siņaja Ptica” trumfali atgriežās Latvijā! Ansamblis uztasies Rīgas Kongresu namā 27.novembrī. Iepriekšējais Rīgas VIA «Siņaja Ptica» koncerts aizrītēja ar milzīgu skatītaju atsaucību! Nav šaubu, ansambli atcerās un pec ta ilgojās.
 
    Stāstā pasākuma organizatori: «Mēs uzaicinājam kolektīvu uzstāties Rīģā vēlreiz, pateicoties, bez pārspilējuma, daudzskaitlīgiem lūgumiem! Pēc iepiriekšēja koncerta esam saņēmusi daudz lieliskas atsauksmēs un aicinājumus to atkārtot. Zāle bija pārpildīta, bet emocijas, kas tur vīrmoja, grūti aprakstīt. Skatītāji burtiski saplūda vienā nostaļģiskā emociju vilnī. Mīļākas dziesmas dziedāja korī. Tas patiešām bija neaizmirstams un neticāmi sirsnīgs vakars!».

    Katra dziesma, kas skanēs koncertā ir gadiem pārbaudīts hits! «Белый теплоход», «Клён», «Так вот, какая ты», «Ты мне не снишься», «Я иду тебе на встречу», «В семь часов у Никитских ворот», «Мамина пластинка», «Юля» un daudzi citi. Ar šim dziesmām mēs piedzimām, augām, iemīlējamies, mainījam pasauli sev apkārt.. Jautrās un skumjas, aizkustinošās un melodiskas, tas tiek līdz pašiem dvēseles dziļumiem tapat, kā 30 gadus atpakaļ.

     Pēc radošās darbības pārtraukuma, ansamblis no jauna atdzima, pateicoties grupas bundziniekam Aleksandram Komarovam, un veiksmīgi turpināja savu koncertdarbību. Laika posmā no 2001. gada līdz šim brīdim, kolektīvs aktīvi veic koncerttūres gan Krievijā gan ārpus tās robežām. Grupā «Siņaja ptica» dzied gan dalībnieki no grupas «zelta sastava», gan jauni un talantīgi izpildītāji.

Pasākuma valoda: Pasākums krievu valodā.

Biļešu cenas: 10.00 - 35.00

Papildus informācija:

 

Organizators
V events agency, SIA
+371 20821888 R.Nr.40103848958– Drukāt dokumentu