Kalendārs

Atpakaļ

Jubilejas koncerts Gregam 55Lielā zāle

Gregam 55!
Gregs aicina uz savu 55 gadu jubilejas koncertu!
Dziesmu autors, izpildītājs un ģitārists par godu 55 gadu jubilejai tieši savā dzimšanas dienas koncertā 20. jūlijā Gulbenes kultūras centrā kopā ar klausītājiem atskatīsies uz savu muzikālo veikumu.
Koncertā skanēs R.Paula, J.Stībeļa un Grega mūzika un dziesmas.
Gregs uz skatuves aicinās savus muzikālos draugus un audzēkņus. Koncertu kopā ar Gregu vadīs šarmantā aktrise, dziedātāja un pasākumu vadītāja Vita Baļčunaite.
Koncertā piedalīsies: A.Baltacis, G.Linga, S.Berezina, Ž.Berezina, T.Gžibovskis, G.Lintiņš, M.Linde, E.Raubiško, G.Dženovskis, Osis, V.Morozs, A.Graps, A.Baldone, Gregs juniors, deju kolektīvs Apinītis, kā arī neizpaliks pārsteiguma viesi!
Katrā pilsētā mūziķu sastāvi mainīsies!
Pēc dabas Gregs ir kautrīgs, bet ļoti atsaucīgs un vienmēr smaidīgs, emocionāls, uzstājīgs un mērķtiecīgs.
Kādreiz spēlējis ar grupām Bruģi, Kodols, One day. Dotajā brīdī Gregs spēlē ģitāru grupā Baltie lāči, kā arī apmāca jaunos ģitārspēlētājus Gulbenes un Balvu novados.
Koncertā Gregs iepriecinās klausītājus atrādot virtuozās prasmes gan ar akustisko, gan elektrisko ģitārspēli, atskaņojot dažāda stila skaņdarbus, kā arī izpildīs paša sacerētās dziesmas kopā ar saviem draugiem - Latvijā pazīstamiem māksliniekiem!

Pasākumu organizē: SIA "Media Telekom" (Stirnu iela 43-36, Rīga, LV-1084).


Pasākuma valoda: latviešu

Biļešu cenas: 7.00 - 20.00– Drukāt dokumentu