Kalendārs

Atpakaļ

GADUMIJAS PRIEDĪTELielā zāle
BERMUDU DIVSTŪRIS UN MARKUS RIVA DECEMBRA BEIGĀS IELŪDZ UZ GADUMIJAS PRIEDĪTI
 
Grupa Bermudu Divstūris un Markus Riva ielūdz visus skolēnus no 5 līdz 14 gadu vecumam uz Gadumijas Priedīti, kas notiks Rīgas Kongresu namā  29. decembrī plkst. 14.00. Visus skolēnus - gadumijas svētku svinētājus - sagaida grupas Bermudu Divstūris labāko dziesmu koncerts un traka ballīte, kurā mūziku spēlēs Markus Riva. “Tradīcijas ir laba lieta un Priedītes nu jau ir kļuvušas par decembra tradīciju, tādēļ tiekamies ballītē decembrī," - var lasīt faksā, ko no ļoti stilīgas vietas nosūtījuši grupas Bermuda Divstūris dalībnieki.
 
“Ko te daudz teikt - vajag tikai labi mācīties un gan jau Ziemassvētku vecītis biļeti uz Gadumijas Priedīti atnesīs,” ballītei gatavojoties saka Markus Riva. Viņš atzīst, ka jau kopš februāra pavada katru brīvo brīdi piemeklēdams mūziku Gadumijas Priedītes ballītei. “Eglītēm jau nav nekādas vainas, taču Priedītes ir labākas,” ir pārliecināts Markus.
 
“Mēs atceramies trako ballīti pirms gada un domājam, ir pienācis laiks to atkārtot. Spēlēsim savas populārākās dziesmas un līdzi dziedāt un dejot varēs ikviens Gadumijas Priedītes viesis,” par decembra trakāko ballīti saka Biceps un Triceps no Bermudu Divstūra. Grupa Bermuda Divstūris atgādina - uz Gadumijas Priedītes pasākumu katrs, kas ir vecāks par 14 gadiem, drīkst nākt tikai bērnu pavadībā.
 
Iepriekšējais Priedīšu pasākums notika 2018. gada decembrī, saucās “Ziemassvētku Priedīte” un pulcēja vairāk nekā tūkstoti apmeklētāju. Pasākuma rīkotāji aicina biļešu iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi, jo var gadīties, ka labākajās vietās sēdēs kāds cits.
 
Līdzīgi kā 2018. gada decembrī, Gadumijas Priedīšu īpašie viesi būs #Biceps, #Triceps, #Lee, #Snickers un #Vicītis. Un līdzīgi kā pirms gada arī šogad katram Priedītes viesim dāvanā atstarotājs. Atgādinām, ka Gadumijas Priedīte ir pasākums, kurā ikvienam fotografēt un filmēt kategoriski atļauts!
 
Biļetes uz "Gadumijas priedīti" pieejamas Biļešu Serviss tīklā - biļešu pirmā cena - 15 eiro. Visiem, kas vecāki par 14 gadiem ieeja pasākumā tikai bērnu pavadībā! Vecāki ir atbildīgi par saviem nepilngadīgajiem bērniem. Pasākuma ilgums - 2 stundas. Pilna pasākuma programma un sīkāka informācija www.priedites.lv
 

Vairāk informācijas: http://priedites.lv


Pasākuma valoda: Pasākums latviešu valodā.

Biļešu cenas: 15.00

Papildus informācija:
Organizators
UNTITLED, SIA
Bruņinieku iela 34 LV-1011 Rīga– Drukāt dokumentu