Kino

Atpakaļ

Vīriešu medības. Komēdija / Охота на мужчин

Lielā zāle

Vīriešu medības
Galvenā varone – ekstravaganta skaistule. Par viņu sapņo ikviens vīrietis, tikai ne pašas vīrs. Ilgās pēc asām izjūtām un spilgtiem iespaidiem viņa iepazīstas ar inteliģentu jaunekli. Kaprīzā dāma jaunajam paziņam ātri liek ienirt negrozāmu notikumu atvarā. Jaunā vīrieša dzīve pārvēršas par īstu haosu. Atmosfēra aizvien vairāk saasinās. Kā izgrozīties? Tā ir mīkla, kam jārod atbilde.

Izrādē ir gan izsmalcināts humors, emociju viļņi, negaidītas atzīšanās un viltība, gan, protams, mīlestība. Negaidītais noslēgums vēlreiz apstiprina: esi piesardzīgs ar savām vēlmēm, tās dažkārt var piepildīties!

Aizraujošā, dinamiskā komēdija iepatiksies visiem, savukārt izcilā aktieru trupa dāvā īpašu šarmu iestudējumam un padara izrādi neaizmirstamu.

Lomās:
Staņislavs Bondarenko
Ivans Židkovs
Anna Mihailovska

Režisors – Vladimirs Motašņovs

AKTIERI:
STAŅISLAVS BONDARENKO
2006. gadā absolvējis Krievijas Valsts teātra mākslas institūtu (Pāvela Homska darbnīca).
Mossoveta teātra aktieris.
Piedalījies vairāk nekā 60 filmu un seriālu uzņemšanā (30 galvenās lomas), tostarp: “Provinciāle”, “Grēks”, “Māmulīt”, “Anka no Moldavankas”, “Mīlas vārdā” u.c.

ANNA MIHAILOVSKA
Krievijas Valsts kinematogrāfijas institūta absolvente (Vladimira Grammatikova kurss). Mossoveta teātra aktrise, piedalās sešās pašreizējā repertuāra izrādēs. Bieži piedalās filmās un seriālos (35 lomas, tostarp 15 galvenās lomas). Filmas un seriāli: “Jauniešu komanda”, “Visskaistākā”, “Barviha”, “Margoša”, “Eņģelis sirdī”, “Kapteine”.

IVANS ŽIDKOVS
A.Čehova vārdā nosauktā Maskavas Mākslas teātra skolas-studijas absolvents, strādājis teātrī Oļega Tabakova vadībā un A.Čehova vārdā nosauktajā Maskavas Mākslas teātrī. Piedalījies vairāk nekā 60 filmās un seriālos (vairāk nekā 30 galvenās lomas). Starp tiem ir “Kareivji”, “Negaisa vārti”, “Mīla kā jau mīla”, “Baltā vārna”, “Sibīrijas princis”, “Otrā laulība”, “Pa kluso visai pasaulei”, “Pērles”, “Sveša laime”, “Divas sievas”.

Pasākuma valoda: Pasākums krievu valodā.

Biļešu cenas: 20.00 - 58.00

Papildus informācija:
 
Organizators
SIRANO, SIA
Hipokrāta iela 13-44 Rīga LV-1035 Rīga

Informācija: 2232 0895

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/SIRANO.LV– Drukāt dokumentu