Kino

Atpakaļ

Deju teātris 'Kārdinājums' šovs TIKAI SIEVIETĒM / Театр танца 'Искушение' шоу ТОЛЬКО ДЛЯ ЖЕНЩИН

Lielā zāle
Deju teātra "Kārdinājums" izrādes - tas ir krāšņs šovs - priekšnesums, kas apvieno sevī dažāda stila deju horeogrāfijas numurus, lieliskas dziesmas, romantiskus stāstus par mīlestību un nebeidzamu enerģiju, saskarsmi ar zāli, draivs un humors. Fināla numuri tiek izpildīti zem ūdens plūsmām!

Šovs lietū IV "Tikai sievietēm" — spilgta, jautra un romantiska provokācija. Šeit ir viss: visdziļākās domas, pārsteidzošas atzīšanās un domas par mīlestību. Vīrieša un sievietes attiecības, vīriešu meli, sieviešu sapņi — tā ir tikai neliela daļa no jautājumiem, kuri tiek skarti izrādē. Šovā ir iezīmētas arī ļoti pikantas tēmas, kuras var nostādīt neveiklā situācijā jebkuru vīrieti. Skumjas un nožēla, mīlestība, prieks —stāstnieku emocijas iemiesojas uz skatuves meistarīgā dejā. Domas un pārdzīvojumus spilgti redzams mākslinieku ķermeņu plastikā. Bet galvenais, tas viss jūtu izvirdums tiek piepildīts ar lielu humora devu!

Šī izrāde neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju!

Teātra pamatsastāvs ir desmit neparasti pievilcīgi vīrieši, no kuriem katrs savā veidā ir unikāls. Starp tiem ir, piemēram, klasisko deju dejotāji un hip-hoperi, breika dejotāji, akrobāti un pat vingrotāji. Katrs no viņiem ir ne tikai dejotājs, bet arī lielisks aktieris, kas sava numura ietvaros parāda visplašāko emociju gammu — no lirikas līdz brutālai enerģētikai.

Sankt-Pēterburgas deju teātris "Kārdinājums" - viens no labākajiem mūsdienu Krievijas teātriem, kas darbojas šajā žanrā. Viņu viesizrādes notikušas ar nemainīgi pilnām zālēm, vairāk nekā 80 pilsētās Krievijā, Vācijā un citās valstīs. Teātris trīs reizes tika atzīts par "Labāko Krievijas projektu".

Katra izrāde ir mazā dzīve. Nodzīvojiet to ar kārdinājumu!
 
Pasākuma valoda: Pasākums krievu valodā.

Biļešu cenas: 15.00 - 40.00

Papildus informācija:
 
Organizators
V events agency, SIA
+371 20821888 R.Nr.40103848958


– Drukāt dokumentu