Kino

Atpakaļ

GOLDEN WINES FESTIVAL 2019

Foajē

„MozelWeins” sadarbībā ar desmit Vācijas un divām Luksemburgas vīndarītavām 12. un 13. jūlijā Rīgas Kongresu namā rīko GOLDEN WINES FESTIVAL 2019. Festivālā īpašais viesis būs 8. vecākā vīndarītava pasaulē Weingut Karthäuserhof, kā arī plašā klāstā tiks prezentēti vīni no astoņiem Vācijas vīna reģioniem un Luksemburgas Mozeles ielejas. Šajā festivālā vēlamies apmeklētājus iepazīstināt ar vīniem no visas pasaules, tāpēc piedalīsies arī citi Latvijā atpazīstami alkoholisko dzērienu izplatītāji – AMBER DISTRIBUTION LATVIA, HOP wines, DIENVIDI PLUS.

 
GOLDEN WINES FESTIVAL 2019 laikā būs iespējams nodegustēt vairāk nekā 200 veidu dažādu valstu vīnus.
 
Festivāls notiks trijās sesijās, kuras vadīs režisors, aktieris, dīdžejs, radio raidījumu un pasākumu vadītājs EDMUNDS KAŠEVSKIS, savukārt Vīna asociācijas prezidents un viens no labākajiem Baltijas vīnziņiem JĀNIS KAĻĶIS un titulētā vīnzine AGNESE GINTERE (ex. MEIERSONE) prezentēs festivāla vīnus un stāstīs par vīnu saderību ar ēdieniem. Pasākumā paredzēta jautājumu spēle “vīndaris pret vīnzini” un visādas citas aktivitātes ar un par vīniem.
 
GOLDEN WINES FESTIVĀLA īpašais viesis – dziedātājs JĀNIS STĪBELIS un instrumentālās mūzikas duets “LOS PULIDOS” radīs patīkamu festivāla atmosfēru un iepriecinās pasākuma apmeklētājus ar savu muzikālo programmu visu trīs sesiju laikā.
 
Latvijas vieni no labākajiem restorāniem RIVIERA, FACES, ITALISSIMO un to šefpavāri būs sarūpējuši lieliskas uzkodas, kas papildinās vīnu garšas.
 

Vairāk informācijas: http://moselweins.com

Biļešu cenas: 30-89.00 EUR


– Drukāt dokumentu