Kino

Atpakaļ

SERGEJS PENKINS / СЕРГЕЙ ПЕНКИН

Lielā zāle
27.decembrī Rīgas Kongresu namā ar jaunu programmu “Vienkārši...” uzstāsies viens Krievijas estrādes spēcīgākajiem vokālistiem Sergejs Penkins.   

Viņš ir viens no tiem māksliniekiem, kuri pilnībā izpauž sevi tieši koncertos dzīvajā izpildījumā. Dziedātāja valdzinoši vilinošā 4 oktāvu balss iekļauta Ginesa rekordu grāmatā. Sergejs Penkins izpilda ārzemju estrādes šlāgerus, pasaules klasikas šedevrus mūsdienīgā aranžējumā, popmūzikas kompozīcijas un daudz ko citu. Viņa koncertus raksturo reti sastopama sirsnība, uzticēšanās un cieņas pilna saziņa ar zāli, kā arī spīdošas prasmes savaldzināt publiku un izcili pasniegt katru dziesmu.

Savas 30 gadu radošās karjeras laikā Sergejs Penkins radījis iespaidīgi daudz koncertprogrammu, no kurām neviena nelīdzinās citai. Katru gadu viņš dodas pie skatītājiem ar jaunu radošo sniegumu, kas nekad neatkārtojas, un vienmēr priecē publiku ar negaidītiem pārsteigumiem. Sergeja Penkina koncerti vienmēr ir koši un vizuāli baudāmi, noformēti ar īpašu izsmalcinātību un gaumi. Tie ir īsti svētki, kas spēj priecēt jebkuru skatītāju. Penkina spēcīgā, tīrā balss, neparastais tembrs, košie tērpi, viņa personības šarms un no sirds izpildītās dziesmas rada īstu svētku atmosfēru.
Pasākuma valoda: Pasākums krievu valodā.

Biļešu cenas: 20.00 - 70.00

Papildus informācija:
 
Organizators
BRAVO EVENTS SIA
Rūpniecības iela 21, k.3-37 LV-1045 Rīga


– Drukāt dokumentu