Jaunumi

Boriss Rezņiks 70 lielkoncerts MANA MŪŽA MELODIJAS

Šā gada 3.maijā,ar lielkoncertu "Mana mūža melodijas" Rīgas Kongresu namā,izcilais komponists Boriss Rezņiks svinēs savu 70 gadu jubileju. Šo melodiju ir radīts daudz. Liela daļa no tām ir pārtapušas par dziesmām, citas par brīnišķīgu mūziku teātra izrādēm un filmām, daudzas melodijas kļuvušas par kāda produkta vai pakalpojuma atpazīšanas zīmi, bet citas nogūlušas plauktā kā muzikāla skice vai ideja nākamajam radošajam uzplaiksnījumam.

Pasaku festivāls 2017

Pasaku festivāla mērķis ir apkopot dažādus bērnu izklaides industrijas pārstāvjus, kur katrs demonstrētu savu labāko priekšnesumu, tādā veidā radot kopīgu, daudzfunkcionālu koncerta programmu, kas apmeklētājiem ļaus uz divām stundām iejusties pasaku valstībā.

XVIII Starptautiskā masku tradīciju festivāla dižkoncerts un konference notiks Rīgas Kongresu namā

Par festivāla galveno mājvietu šogad kļūs Rīga. Festivāla pasākumi norisināsies Rīgas Kongresu namā, Kultūras pilī ''Ziemeļblāzma'', Rīgas ielās un Vērmanes dārzā.

Piektdienā, 24. februārī plkst. 17.00 līdz 18.30 Konferences atklāšana Rīgas Kongresu namā, vakarā no plkst. 19.00 – 21.00 Latvijas un ārvalstu masku grupu dižkoncerts Rīgas Kongresu nama Lielajā zālē.

Jāņa Stībeļa labāko dziesmu koncerts "Sajūti!" 19.maijā Rīgas Kongresu namā

2017.gada 14.februārī – tieši Valentīndienā – koncerttūrē „Sajūti!” pa Latvijas pilsētām dosies klausītāju iemīļotais dziedātājs Jānis Stībelis. Koncertos kopā ar viņu muzicēs izcilie instrumentālisti Raimonds Macats (taustiņinstrumenti, mutes harmonikas, čells), Miķelis Vīte (perkusijas) un Andrejs Jevsjukovs (ģitāra), kā arī jaunā dziedātāja Megija Naunikas. Koncertos skanēs Jāņa pazīstamākās un populārākās dziesmas “Tikai Tev”, “Ir tik karsts”, “Pozitīvs”, “Divas Pasaules”, "Glāze piena", “Es tikai smejos” u.c.

Bundzinieku šovs VASILIEV GROOVE 21.februārī

Informējam, ka saskaņā ar organizatora
SIA “STARconcert” sniegto informāciju “Bundzinieku šovs, Vasilie Groove”
21. februārī,2017 ir ATCELTS!


Par naudas saņemšanu vai biļešu maiņu lūdzam griezties
SIA “Biļešu Paradīzes” kasēs vai pa

info tālruni 9000 2000– Drukāt dokumentu