Jaunumi

24/11 Mihaila Zadornova koncerts

Mihails Zadornovs uzaicina uz savu daiļrades vakaru 24. novembrī Rīgas Kongresu namā. Nav pat jāšaubās par to, ka visi, kuri apmeklēs šo koncertu, iegūs uzmundrinājumu un labu garastāvokli.

25/11 IGO autorkoncerts

Š.g. 25.novembrī plkst.19:00 Rīgas Kongresu namā notiks IGO autorkoncerts.

26/11 Grupas BILLYS BAND koncerts

Ilgi gaidītais solo koncerts, kulta grupas no Sankt – Pēterburgas „Billy’s Band” – „Pavasara alko – jazz no Pēterburgas” ar programmu „Blūzs galvā” – stilīgs, muzikāli – teatrālais šovs notiks š.g. 26.novembrī Rīgas Kongresu namā.

Labo Darbu Nedēļas 2011 noslēguma pasākums

Čakli strādāts visu nedēļu, tad nu, protams, atpūta un svētki, bija godam pelnīti:).
Pateicoties Rīgas Namu viesmīlībai, pasākums notika Kongresu namā uz kuru sabrauca bērni, kopā ar ģimenēm no tālās Latgales, Elejas, Bauskas, Iecavas, Saldus un Rīgas. Noslēguma pasākums pulcēja vairāk kā 100 bērnus, jauniešus un viņu ģimenes.

14-15/11 LATVIEŠU TEĀTRA ZELTA DZIESMAS koncertprogramma

Turpinot pirms trim gadiem aizsākto tradīciju - veidot kopīgu dāvanu Latvijai tās dzimšanas dienā - muzikālu projektu ar devīzi "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā", arī šogad 14. un 15.novembrī 19:00, īsi pirms Latvijas valsts 93.dzimšanas dienas vienkopus pulcēsies Latvijas iemīļoti mūziķi jaunā muzikālā programmā - LATVIEŠU TEĀTRA ZELTA DZIESMAS.– Drukāt dokumentu