Jaunumi

06/11 NOVIE RUSSKIE BABKI

Vairākārt viesojušās Latvijā un regulāri redzētas TV ekrānos, abas komiskās vecmāmiņas Klaudija Ivanovna Cvetoček (Igors Kasilovs) un Matrjona Ivanovna Nigmatuļina (Sergejs Čvanovs) 6.novembrī plkst. 19:00 kāps uz Rīgas Kongresu nama skatuves, lai atkal jokotu un dziedātu, un uzjautrinātu skatītājus.

05/11 Pasaules diabēta diena Rīgā 2011

5. novembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 14.00 notiks Pasaules Diabēta dienai veltīts pasākums un izstāde, kurā tiek aicināts ikviens interesents. Pasaules Diabēta dienas tēma 2009.-2013.gadā ir – Diabēta pacientu apmācība un diabēta profilakse, bet moto – Izproti un kontrolē diabētu!

04-23/10 ŠEIT UN TAGAD – dokumentālā fotogrāfija mūsdienu Spānijā

Spānijas vēstniecība Latvijā ielūdz uz dokumentālās foto izstādes „Šeit un tagad” (“Aquí y ahora”) atklāšanu 4. oktobrī, plkst. 18:00, Rīgas Kongresu namā. Izstādē ir iekļauti četrpadsmit spāņu fotogrāfu darbi, kuros tie pauž savu personisko pieeju jaunajiem un vecajiem stereotipiem, kas definē mūsdienu Spāniju – imigrācija, vēršu cīņas, tūrisms, ūdens, teritorija, cilvēki, mājoklis, kāzas, ģimene, terorisms, motocikli, reliģija, bāri.– Drukāt dokumentu