Jaunumi

Starptautiskā Reinholda Šmēlinga konference „RĪGA 2.0 - MIKRORAJONU OTRĀ ELPA”

29. oktobrī Rīgas Kongresu namā notiks Starptautiskā Reinholda Šmēlinga konference „RĪGA 2.0 - MIKRORAJONU OTRĀ ELPA”, kuras tematika ir veltīta Rīgas iedzīvotāju šodienas dzīvei un nākotnei pēckara daudzdzīvokļu namu mikrorajonos, akcentējot to transformācijas un attīstības iespējas un izaicinājumus. Konferences īpašais viesis būs arhitektūras, pilsētplānošanas un ģeogrāfijas zinātņu doktore pasaules atzinību guvusī Kanādas profesore Dr. Sašas Cenkova, kas konferencē uzstāsies ar lekciju par izaicinājumiem un iespējām pilsētas mikrorajonu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Mūzikālais TV projekts „HELLO RĪGA”

Artūrs Duboks (grupa A-Eiropa) un kompānija "A-Europa Production" sadarbībā ar televīziju "Mūzikas Video kanāls" un radio staciju "Top radio" piedāvā televīzijas muzikālo projektu "Hello Rīga".

Varis Vētra koncertēs Rīgā!

Trešdien, 23.oktobrī 19.00 Rīgas Kongresu nama Jaunajā zālē ar koncertprogrammu „Viena mirkļa dēļ...” uzstāsies aktieris, režisors, dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra, prezentējot savu jauno dziesmu albumu un savu pirmo dzejoļu krājumu „Tu esi skaista visos niekos, sīkumos!”

Varis Vētra

Trešdien, 25.septembrī 19:00 Rīgas Kongresu nama Jaunajā zālē ar koncertprogrammu „Viena mirkļa dēļ...” uzstāsies aktieris, režisors, dziesmu autors un izpildītājs Varis Vētra, prezentējot savu jauno dziesmu albumu. Koncerts notiks Vara Vētras albuma „Viena mirkļa dēļ...” Latvijas prezentācijas tūres ietvaros.

„Rīgas Ritmos 2013” uzstāsies džeza leģenda Daiena Šūra!

Festivāla „Rīgas Ritmi 2013” izskaņā 6.jūlijā Kongresu namā koncertu sniegs par džeza jauno pirmo lēdiju dēvētā Daiena Šūra (Diane Schuur)!
Vokāliste un pianiste Daiena Šūra ir ne tikai izcila, bet arī eklektiska māksliniece. Viņas muzikālā karjera veidojusies pateicoties Dinah Washington un citiem leģendāriem četrdesmito un piecdesmito gadu džeza izpildītājiem.

Dubultkoncerts- Roberts Glaspers un SOMI

Festivāla „Rīgas Ritmi 2013” dubultkoncertā uzstāsies Roberts Glaspers un SOMI!

Festivāla „Rīgas Ritmi 2013” ietvaros 4.jūlijā Kongresu namā koncerts divās daļās* - 2013.gada GRAMMY ieguvējs ROBERTS GLASPERS un jaunā afrikāņu džeza māksliniece SOMI!

Roberts Glaspers ieguvis šī gada GRAMMY balvu par labāko R&B albumu „Black Radio”, kas izdots prestižajā „Blue Note” ierakstu studijā. Amerikāņu pianista un komponista misija ir sintezēt moderno džezu ar hip hop un R&B. Šis apvienojums veido muzikāli eksperimentālu skanējumu un ne velti, jo Glaspers savu muzikālo projektu nosaucis par Robert Glasper Experiment.

IZMAIŅAS KONCERTA MAMENKO DATUMOS

Mamenko koncerts, kas bija paredzēts 16.05.2013. un 17.05.2013. ir pārcelts uz 23.09.2013. un 24.09.2013.

Kontakti:
Artikul Entertainment birojs- 67291303– Drukāt dokumentu