Jaunumi

27/04 RĪGAS RITMI 2013 - NATURALLY 7 (ASV)

27. aprīlī plkst. 19.00 festivāla „Rīgas Ritmi” pavasara koncertu sērijas ietvaros Rīgas Kongresu namā uzstāsies vokāli daudzpusīgie - Naturally 7 no ASV!

26/04 RĪGAS RITMI 2013 - Latvijas Radio bigbends un JOJO MAYER (Šveice)

26. aprīlī plkst. 19.00 festivāla „Rīgas Ritmi 2013” Pavasara koncertu sērijas ietvaros Rīgas Kongresu namā īpašā programmā, kas veltīta izcilā Badija Riča (Buddy Rich) piemiņai, koncertēs pašmāju džezmeņi – Latvijas Radio Bigbends un viens no pasaules izcilākajiem bundziniekiem – Džo Džo Meijers (Jojo Mayer) no Šveices.

Imanta Ziedoņa Piemiņas koncerts

Godinot nesen Mūžībā aizgājušo dzejnieku Imantu Ziedoni, 25. aprīlī Rīgas Kongresu namā notiks dzejniekam veltīts Piemiņas koncerts, kurā skanēs Imanta Ziedoņa dzeja un dziesmas, ar viņa rakstītajiem tekstiem.

„Uzsmaidi pavasarim”

Ārste-ginekoloģe un Mākslas terapeite aicina ielūkoties un nobaudīt dzīves krāsu skatījumu mākslā –

Gleznu personālizstādē.

„Es sākšu ceļu no sevis”

17. aprīlī Rīgas Kongresu namā (Kr. Valdemāra ielā 5) ar koncertu „Es sākšu ceļu no sevis” Rīgas interešu izglītības audzēkņi ir sarūpējuši dāvanu Latvijai, gaidot tās 95. gadadienu. Koncerts tiek gatavots kā uzvedums ar domu, ka caur kora mūziku, mūsdienu deju kustību, tautisko deju rakstiem un teatrālām intermēdijām katrs interešu izglītībā iesaistītais ir uzsācis savu izaugsmes ceļu: sākotnēji personisku, nākotnē – valstisku. Koncerta sākums plkst.19.00.

07/04 Sergeja Zaharova koncerts

7.aprīlī plkst. 19:30 Kongresu namā notiks Sergeja Zaharova koncerts. Apveltīts ar lielisku, unikālu balsi, talantīgs izpildītājs, Krievijas Tautas skatuves mākslinieks Sergejs Zaharovs uzstāsies ar jaunu programmu „ MĪĻOTĀS SIEVIETES...”

23/03 un 24/03 Igora Mamenko koncerts

23. un 24. martā plkst. 19:30 Kongresu namā notiks Krievijas populārākā humorista Igora Mamenko koncerts. Tik aizrautīgi un organiski stāstīt anekdotes un smieklīgus notikumus ir pa spēkam tikai viņam.

19/03 Edijs Izards (Eddie Izzard) ar savu jaunāko šovu "Force Majeure"

19.martā plkst. 20:00 Kongresu namā uzstāsies lielo pasaules tūru komiķis, iemīļotā britu komiķa un filmu "Ocean's Twelve", "Ocean's Thirteen" un "Valkyrie" zvaigzne, Edijs Izards (Eddie Izzard) ar savu jaunāko šovu "Force Majeure". Piedāvā Mick Perrin Worldwide un Comedy Baltics.– Drukāt dokumentu