Jaunumi

Raimonds Pauls un Latvijas Radio bigbends. Rīgas festivāls.

Raimonda Paula jubilejas gadā arī Rīgas festivāls godina maestro, klausītājiem piedāvājot jaunu koncertprogrammu “Operu ārijas”, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Radio bigbendu, piedaloties arī kamerorķestra Sinfonietta Rīga stīginstrumentu grupai.

8.martā Vīnes orķestra koncerts "Pavasaris Vīnē"

8. marta muzikālie svētki! Romantiska programma
Vīnes operetes solistu un Johana Štrausa Oriģinālā Vīnes orķestra (Original Wiener Strauss Capelle) izpildījums Rainera Rosa vadībā ļaus izbaudīt slavenas ārijas no Kalmana un Legāra operetēm, Štrausa valšus un polkas, kā arī neatvairāmu svētku atmosfēru ar šampanieti un ziediem!

Gruzijas nacionālais balets SUHIŠVILI 27.martā plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā

Šī gada 27. martā Rīgas skatītājiem tiks demonstrēts grandiozs šovs un labāko Gruzijas dejotāju meistarība. Leģendārais Suhišvili ansamblis ar savu orķestri apmeklēs 2014. gada Eiropas Kultūras galvaspilsētu 65 dejotāju sastāvā. Jaunā programma tiks nodemonstrēta vienīgajā koncertā, kas notiks Rīgas Kongresu namā.

VLADIMIRS POZNERS. Radošais vakars 20.martā plkst. 19:30

20.martā Rīgas Kongresu namā notiks Vladimira Poznera radošais vakars, kura laikā leģendārais žurnālists pastāstīs par savu dzīves gājumu un radošo darbību, kā arī atbildēs uz skatītāju jautājumiem.– Drukāt dokumentu