Atpakaļ

Jaunumi

07/07 Rīgas Ritmi 2012. Victor Bailey & CJBB & BUIKA

Pirkt biļeti

Viktors Beilijs ir amerikāņu basģitārists, kas jau no 20. gs. septiņdesmitajiem gadiem tiek uzskatīts par vienu no pasaules dižākajiem basģitāristiem. Beilijs ir izdevis trīs visaugstāk vērtētākos basģitārista solo albumus: "Low Blow", "That's Right" un "Bottom's Up". Kopumā viņš ir piedalījies tūkstošs albumu ierakstos, uzstājies kopā ar ļoti dažādiem māksliniekiem, to skaitā ar Madonnu, Sting, Joe Zawinul un Mary J. Blige. Festivālā mūziķis uzstāsies kopā ar Latvijas City Jazz Big Band, piedāvājot īpašu programmu „Joe Zawinul & Jaco Pastorius Tribute”, kas veltīta šo abu izcilo mūziķu piemiņai.

"Īsts elektriskās basģitāras meistars." - Europejazz

Sastāvs: Victor Bailey - basģitāra, CJBB

Buika ir viena no populārākajām izpildītājām Spānijā. Jau kopš viņas otrā albuma „Mi Nina Lola" (2005), viņa tiek saukta par sensāciju. Flamenko sajaucot ar džezu, soul, Āfrikas un deju mūzikas ritmiem, Buika ne tikai seko jaunākajām mūzikas tendencēm, bet caur mūziku un vārdiem spilgti atspoguļo savu dzīvesstāstu. Dziedātājas balss ir emociju pārpilna, vietām griezīga un sāpēs smeldzoša. Par savu dziesmu melodijām un tekstiem Buika saka: „Tas viss nāk no sirds, es dziedu patiesību. Dziedu par mīlestību, dziedu, lai izlaistu laukā visu iekšienē sakrāto, lai tas vairs man nesāpētu!”

 „Buika ir kā visu kaislību inkarnācija, no viskvēlākās līdz baisākajai.” - Pedro Almodovars

Sastāvs: Buika - balss, Ivan Gonzalez Lewis - klavieres, Fernando Favier Val-Llosera Angel - perkusijas, Dany Noel – kontrabass

Jūti ritmu!

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu