Atpakaļ

Jaunumi

10/05 Veronika Plotņikova un Marts Kristiāns Kalniņš - Raimonda Paula DUETI

Pirkt biļeti

2012. gada aprīlī un maijā ar jaunu koncertprogrammu "Raimonda Paula dueti" Latvijas turnejā dosies dziedošā Rīgas krievu teātra aktrise Veronika Plotņikova un mūziķis Marts Kristiāns Kalniņš.
Koncertprogrammas pamatā ir agrīno 70. gadu Raimonda Paula dziesmas un dueti, kurus savulaik izpildīja Noras Bumbieres un Viktora Lapčenoka tandēms.
Dziesmu klāstā ir gan mazāk zināmas, sarēžģītas un mākslinieciski ļoti augstvērtīgas kompozīcijas, gan plaši pazīstami un tautā iemīļoti hiti, piemēram, "Sikspārņa Fledermauša dziesma", "Lauku gruķis Rīgas tirgū" un citas.
Aktrises un mūziķa savdabīgajā duetā šīs Raimonda Paula dziesmas iemantojušas ne vien jaunu skanējumu, bet arī jaunas skatuviskās interpretācijas. Līdz ar to var droši apgalvot, ka leģendārā Raimonda Paula dziesmu programma šopavasar būs skatāma un klausāma īsta koncertuzveduma veidolā.
Par režiju atbildību uzņēmusies pati Veronika Plotņikova, bet duetu koncertos instrumentāli pavadīs grupas "Autobuss debesīs" mūziķi.
Turnejas ietvaros ieplānoti vairāk nekā 7 koncerti Latvijas lielāko pilsētu teātros un kultūras centros, kā arī viens lielkoncerts, kurā gaidāma īpašu viesu piedalīšanās - viņu vidū būs gan pats Raimonds Pauls, gan populārais čellu trio "Melo-M".
Koncertu otrajā daļā Veronika Plotņikova un Marts Kristiāns Kalniņš izpildīs populārākās dziesmas no savas iepriekšējās mūzikas programmas "Mīlestības vārdā" un TV3 televīzijas šova "Dziedi ar zvaigzni" repertuāra.
Otrās daļas skaņdarbu klāstā būs gan Edītes Piafas dziesmas Veronikas Plotņikovas izpildījumā, jautras versijas par Džeimsa Brauna "I Feel Good", Frenka Sinatras "New York", kā arī citas populāras dziesmas latviešu, krievu, angļu un franču valodā.
Šajā koncerta daļā netrūks arī dzīvespriecīga humora, daudz krāsainu tērpu un īpašu pārsteigumu.
Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu