Atpakaļ

Jaunumi

12/02 Portugāļu fadu atkal Latvijā - jaunā superzvaigzne Carminho

Pirkt biļeti

12. februārī plkst. 19:30 Rīgas Kongresu namā koncertēs uzlecošā zvaigzne Carminho, kura atzīta par vienu no jaunās paaudzes talantīgākajām fadu dziedātājām. Portugāļu izcelsmes māksliniece Carminho Latvijā viesosies pirmo reizi un viņas priekšnesumu varēs baudīt ne tikai Rīgā, bet arī 13. februārī Valmierā un pašā Valentīndienā, 14. februārī Preiļos.

Emocionālais mūzikas stils fadu, Latvijas klausītāju sirdis iekaroja jau tālajā 2004. gadā, kad mūs pārsteidza un iedvesmoja portugāļu fadu dīva Mariza.

Carminho dzimtajā Portugālē EMI Music paspārnē izdotie albumi “Fado” un “Alma” jau paguvuši iegūt zelta un platīna statusu.

Carminho, īstajā vārdā Maria do Carmo Carvalho Rebelo de Andrade, dzimusi 1984. gada 20. augustā Lisabonā mūziķu ģimenē. Carminho māte Teresa Siqueira arī bijusi slavena fadu dziedātāja. Tāpēc nav pārsteigums, ka Carminho ne tikai veiksmīgi turpina labākās klasiskās un mūsdienu fadu mūzikas tradīcijas, bet izpelnījusies arī atzinību par inovatīvu pieeju, apvienojot portugāļu fadu ar populāro mūziku, džezu un roku.

Carminho savā fado mūzikas izpildījumā ieliek dažādu mūsdienu mūzikas žanru harmonijas, kas padara skanējumu eklektiskāku, oriģinālāku un mūsdienīgāku. Gados jaunā māksliniece ar savu fadu interpretāciju un jaunības degsmi īpaši uzrunā jauno paaudzi.

Pēc dalības spāņu zvaigznes Pablo Alboran singlā "Perdoname", kurš iekaroja Spānijas čartus, Carminho ieguva milzīgu popularitāti arī Spānijā. Arī tālajā Brazīlijā Carminho ir kļuvusi ļoti populāra, par ko liecina koncertu plāni 2013. gada janvārī, pirms talantīgā dziedātāja viesosies Latvijā.

Biļetes uz koncertu nopērkamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu