Atpakaļ

Jaunumi

15/09; 20/09 un 22/09 V.I.P. - festivāls "Baltijas pērle"

Pirkt biļeti

Oriģinālnosaukums:
V.I.P.’s

Lielbritānija, 1963, 120 min.
Mazā zāle
19:00 / 17:30 / 18:45

Valoda: angļu
Subtitri: nav


Lomās: Elizabete Teilore, Ričards Bārtons, Luijs Žurdāns, Mārgareta Raterforda, Megija Smita, Orsons Velss, Rods Teilors, Elza Martinelli

Londonas lidostas VIP zālē jau sen nebija pieredzēta tāda burzma: slaveni aktieri, smalkas sabiedrības dāmas, lielrūpnieki, aristokrāti un miljonāri. Viņus bija piemeklējuši dažādi apstākļi, bet saistīja viens – steidzama nepieciešamība pamest valsti.
Biezi miglas vāli lēnām ieskāva laukus, paralizējot lidostas darbu, bet drīz vien arī visa pilsēta ieslīga netīri bālajā vielā. Ietekmīgās personas, kuru varā bija citu cilvēku likteņi un sirdis, nu izrādījās iesprostotas vasaras miglas slazdā, un šajās piespiedu gaidās viņu dzīves var krasi mainīties.
Migla izklīdīs, bet viņiem līdz tam brīdim nāksies pieņemt smagu lēmumu, krustosies daudzas sižeta līnijas un savērpsies negaidīts fināls.

INTRIGA
Filmas scenārijs balstīts reālos notikumos. Vivjena Lī kopā ar Pīteru Finču mēģināja aizbēgt no Lourensa Olivjē uz Ņujorku. Necaurredzamā migla pār lidostu piespieda šo parīti atteikties no iecerētā. Spīdošais bēgšanas plāns izgāzās, jo Lourenss Olivjē, kuram pa pēdām dzinās arī krietns žurnālistu pulks, abus bēgļus panāca.
Viegls un asprātīgs nenotikušas krāpšanas stāsts. Tajā savijas kopā vairāki sižeti, mūsu acu priekšā izvēršoties aizkustinošā un dziļā drāmā, ko vainago pārsteidzošs risinājums.
Nevainojama aktierspēle, nav iespējams novērst skatienu no absolūti ģeniālā Ričarda Bārtona. Vairākas ainas ar viņa piedalīšanos kritiķi nodēvēja par „maziem divkārša virtuozuma šedevriem”. Jums noteikti patiks šis kino darbs, ja vien jūs valdzina klasiski mīlasstāsti, romantiskas melodrāmas, filmas „Romas brīvdienas”, „Vīrietis un sieviete” vai „Kasablanka”.

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu