Atpakaļ

Jaunumi

15/09 un 21/09 Viņas - festivāls "Baltijas pērle"

Pirkt biļeti

Oriģinālnosaukums:
Elles

Vācija, Francija, Polija, 2011, 99 min.
Lielā zāle / Mazā zāle
21:40 / 21:15

Valoda: franču
Subtitri: angļu


Režisore: Malgožata Šumovska
Lomās: Žiljeta Binoša, Anaisa Demustjē, Džoanna Kuliga, Luijs Do de Lankesē, Kristīna Janda, Fransuā Sivils, Valērija Drevila

Provokatīvs sieviešu seksualitātes pētījums, kas, neraugoties uz skandalozo tēmas pieteikumu, ir izvērties izsmalcinātā psiholoģiskā etīdē: negaidīts, emocionāls un aizraujošs kā iekāre.
Dreboša kamera, cigarešu dūmi, valdzinoši aizsmakusi balss, rakstāmmašīnas klaboņa, nepiedienīgi dārgas kurpes un... nervi, nervi, nervi.

Parīzes turīgā vidusslāņa pārstāve Anna jūtas pagurusi – darbs žurnālā „Elle”, prasīgs un allaž aizņemts uzņēmējs vīrs, mūždien novārtā atstāti dēli. Viņai jāgatavo raksts par līdzekļu iegūšanas veidu, kas kļūst aizvien izplatītāks studenšu vidē, – prostitūciju.
Vācot materiālus šim žurnālistiskajam pētījumam, piepeši atklājas, ka meitenes nepavisam nesūkstās par izvēlēto nodarbi. Noskaņojums atmaskot seksuālo izmantošanu pamazām izplēn, un filmas varone atskārst, ka, iespējams, kaut kas šajā dzīvē palaists garām.
Uzklausītās atklāsmes izsauc Annā jutekliskuma renesansi un piespiež pārskatīt līdzšinējos priekšstatus par naudu, ģimeni un... seksu. Kā nu pretoties viņā mītošajām bailēm un seksuālajām vēlmēm?

Treileris

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu