Atpakaļ

Jaunumi

16/11 Pirmizrāde "Kārdinātājs" ir nomainīta ar izrādi "Viesizrāžu tango"

Pirkt biļeti

Cienījamie skatītāji!
Sakarā ar D.Spivakovska aizņemtību Majakovska teātra izrādē Sanktpēterburgā, izrāde “Kārdinātājs” ir nomainīta uz lirisku komēdiju - izrādi "Viesizrāžu tango".

Rīgas Kongresu namā 16.novembrī plkst.19:00.

Igora Vorskla luga “Viesizrāžu tango”
Režisors – Jeļena Ševčenko, Igors Korobeiņikovs
Izrādē piedalās:KF tautas skatuves māksliniece MARIJA ARONOVA, Jev.Vahtangova teātra aktieris OĻEGS MAKAROVS, kā arī TATJANA SUMČENKO un SOFJA SISEJ

Izrādes ilgums – 2 stundas, 20 minūtes ar vienu starpbrīdi.

Izrādes sižets ir komisks: slavenai aktrisei Antoņunai Rastopčinai, pašpārliecinātai un sapņainai sievietei, kurai visa dzīve ir teātris, „piespēlē” maiņas partneri izbraukuma izrādei. Viņa par to uzzina jau esot vilcienā. Viņas partnera vietā kupejā uzrodas kāds Aļiks, kurš apgalvo, ka viņu sūtījis aģents un ka lomu viņš zinot. Bet īstenībā Aļiks ir neveiksminieks un lomu viņš nezina, viņš vienkārši piekritis darījumam ar izrādes direktoru, jo ir iekūlies parādos. Ko nu darīt? Ievest jauno partneri izrādē turpat vilcienā, vai arī atcelt viesizrādes? Sākumā viņa jau nākošajā stacijā grib atgriezties atpakaļ, taču pēc tam piekrīt visu spēlēt no „nulles” un, tikko iepazinušies, partneri sāk mēģināt.

Visi aktieri ir nedaudz avantūristi. Un no malas uz šo režisoriski aktierisko virtuvi vērot ir ļoti interesanti. Lugas darbības laikā Aronovas varone pārraksta visu lugas sižetu, no kā vis kļūst tikai arvien smieklīgāks.

MARIJA ARONOVA
KF tautas skatuves māksliniece, KF Valsts prēmijas laureāte. Strādā Vahtangova vārdā nosauktajā teātrī. Staņislavska un „Kristāla Turandota” prēmiju laureāte par Proņas lomu izrādē „Pēc diviem zaķiem” un „Kaija”, par piedalīšanos izrādē „Mademoselle Nituš”. Aronovu pārsvarā pazīst pēc viņas lomas televīzijas seriālā „Zemenīte”divtūkstošajos gados nofilmējusies vairākās lentēs, ko izrādīja uz lielajiem ekrāniem: „Amdersens: dzīve bez mīlestības”, „Brīnumu gaidot”, „Aktrise”

Skatītāju atsauksmes: http://www.afisha.ru/performance/79787/reviews/
Vairāk informācijas: http://www.starconcert.lv

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu