Atpakaļ

Jaunumi

17/02 Leģendārie austrāliešu komiķi The Umbilical Brothers ar šovu "Speedmouse"

Pirkt biļeti

17. februarī plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā uzstāsies leģendārie austrāliešu komiķi The Umbilical Brothers ar šovu "Speedmouse" kopā ar atraktīvo klaunu Roadie.

The Umbilical Brothers uzstājušies visā pasaulē – no Tokijas līdz pat Frankfurtei. Viņi ir bijuši viesi gan Letermana televīzijas šovā, gan arī Tonight Show, stāstot par darbību ārpus Brodvejas, par ko tika nominēti New York Drama Desk balvai. Viņi daudzkārt bijuši galvenie mākslinieki Edinburgas Fringe festivālā, par ko saņēmuši Edinburgh Critics’ Choice Award apbalvojumu komēdijas nominācijā, kā arī tikuši nominēti Perrier balvai.

Šova Speedmouse sižeta pamatā: izmantojot jaunākās tehnoloģijas, Šeins un Deivids ir pārcēluši savu priekšnesumu uz digitālo pasauli. Tas ļauj viņiem nekavējoties nonākt jebkurā programmas daļā, kā arī paātrināt garlaicīgo daļu norisi. Diemžēl šova tālvadības pults ir pazudusi. Rodas saspringta situācija, kad The Umbilical Brothers tehniskais pārvaldnieks sastrīdas ar Deividu (viņš paziņo, ka tehniskais pārvaldnieks vairs nav vajadzīgs, jo neesot jau stalažu un dekorāciju, ko pārvietot), un situācija pasliktinās vēl vairāk, kad šova vadītāja Tīna uzsāk psiholoģiskas spēlītes ar Šeinu. Ak, jā, un visam pa vidu tiek izklaidēti arī skatītāji.

Ko sagaidīt no šova: Olimpiādes cienīgus skatus, tai skaitā zibenīgi ātru galda tenisu, austrāliešu atlēta Trevora Spartakusa katastrofālos mēģinājumus pārspēt rekordu šķēpmešanā, kā arī
• Aizdomīgus citplanētiešu dinozaurus;
• Cilvēkus, kas mājo Deivida prātā;
• Hansu un Klausu, European Visual Comedy pirmizrādes praktikantus;
• Mazu bērnu, kam patīk lieli sarkani baloni;
• Rūpīgi nomaskējušos tehnisko pārvaldnieku.
Pēc tam, kad būsi redzējis, uz ko ir spējīgas Speedmouse tehnoloģijas, vairs nekad nevēlēsies atgriezties pie analogās komēdijas.

„Augstākā līmeņa muļķošanās” NEW YORK TIMES
„Marsels Marso ļoti kvalitatīvu narkotisko vielu ietekmē” SYDNEY MORNING HERALD
„Piecas zvaigznes no piecām! Sāc jau meklēt biļeti” SCOTLAND ON SUNDAY
„Prasmīgi kontrolēta trakas apziņas plūsma” THE INDEPENDENT
„Ja domājāt, ka Lī Evanss bija pēdējais vārds patiesa humora žanrā, tad Kolinss un Dandass ir palielinājuši likmes simtkārtīgi” THE TIMES


Pasākumu drīkst apmeklēt: no 16 gadu vecuma
Pasākuma valoda: angļu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 16:30
Cenas: 8-25 Ls


Papildu informācija: www.umbilicalbrothers.com

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu