Atpakaļ

Jaunumi

17/03 pasaka visai ģimenei „Barons Minhauzens un trio no Rio”

Pirkt biļeti

17.martā plkst. 11:00 un 14:00 Kongresu namā STARconcert un Makavas teātris „TERRRA-SHOW” piedāvā pasaku visai ģimenei ar milzīgam lellēm „Barons Minhauzens un trio no Rio”

Nesmejošā princese un Jemeļja taisās uz balli. Viņi grib ar bērniem ballē sarīkot šovu. Kopā ar bērniem viņiem jāsagaida burvju pļaviņā ārzemju grupu „Trio no Rio”. Pa ceļam uz burvju pļaviņu mūsu varoņi nokļūst noslēpumu mežā un sastop Raganu un Mežaveci. Ragana nobur mūsu varoņus, tomēr galu galā viss nostājas savās vietās un viņi turpina ceļu. Pļaviņā Carameitu ar bērniem sagaida Pastnieks Pečkins un suns Šariks, kuriem viņi lūdz pasargāt pļaviņu, bet paši dodas meklēt ārzemju viesus. Pečkins ar šariku paliek. Bet šajā laikā pļaviņā beidzot parādās gaidītie ārzemju viesi: Barons Minhauzens, govs Džuljetta, vabolis Kolorasoss, kuri ir ļoti nosaluši. Viņi grib nocirst eglīti, iekurt uguni un sasildīties, ja jau viņus neviens nesagaida. Te nu pastnieks Pečkins ar Šariku sasien ārzemju viesus, jo viņiem ir jāsargā mežs. Atskrien Nesmejošā Carameita. Viss noskaidrojas, un visi kopā ar bērniem un ārzemju viesiem sarīko īstu Karnevālu.
Izrādē ir aktīvas spēles ar publiku, tiek izmantoti tikai oriģināli, mūsdienīgi muzikālie numuri un dziesmas, kas rakstītas speciāli šai izrādei.

Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Cenas: 5-10 Ls

Papildu informācija: http://www.starconcert.lv

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu