Atpakaļ

Jaunumi

17/06 Luga "Akompanētājs"

Pirkt biļeti

Kad dzirdam vārdu „antreprīze”, uzreiz iedarbojas stereotips – tātad, komēdija, un ne vienmēr apziņā ienāk vārds „Teātris”. Ar lielo burtu. Tas teātris, kurš pamodinās mūsos sen snaudošās jūtas; tas Teātris, kurš nokratīs nost monotonas ikdienas važas; tas Teātris, kurš dāvās Dzīves Prieku.

Tieši uz tādu Teātri mēs aicinām Jūs noskatīties pēc Aleksandra Galina lugas radīto izrādi „Akompanētājs”. Labākie krievu aktieri pastāstīs aizkustinošu, mūsdienīgu mīlestības, likteņa, piedošanas prieka stāstu, dāvās Jums dvēseles siltuma uguntiņu, kas ienesīs Jūsu dzīvē jaunas krāsas.

„Akompanētāja” sižets ir vienkāršs, ņemts no mūsu dzīves. Tas stāsta par jaunu, nabadzīgu mūziķi, kurš naudas meklējumos atradis neparastu, visai rezultatīvu pelnīšanas veidu. Viņš aprūpē vecus cilvēkus, bet tie, redzot patiesu dalību un rūpes, cenšas viņam pateikties, darot to ar tādu dāsnumu, kas raksturīgs patiesi vientuļiem cilvēkiem, atgūstot tuvu cilvēku. Kas ir akompanētājs, - izspiedējs, blēdis? Jeb arī tikpat vientuļš cilvēks, kurš savos aizbilstamajos sajūt savu sen aizmirsto vecāku rūpes?

Atnākot uz mūsu izrādi, Jūs pārdzīvosiet vairākus komiskus un dramatiskus brīžus, smiesieties līdz „vēdergraizēm” un tanī pat laikā jutīsiet līdzi lugas varoņiem. Katrs skatītājs atpazīs ko tādu, kas parasti dziļi apslēpts mūsu dvēseļu dzīlēs.

Lugā piedalās:
Larisa Lužina
Ļevs Durovs
Raisa Rjazanova
Aleksandrs Gundarevs

Lugas ilgums:
2 stundas ar starpbrīdi.

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu