Atpakaļ

Jaunumi

17/09 un 22/09 Romai - ar mīlestību - festivāls "Baltijas pērle"

Pirkt biļeti

Oriģinālnosaukums:
To Rome with Love

Spānija, Itālija, ASV, 2012, 112 min.
Lielā zāle
19:30 / 17:00

Valoda: angļu
Subtitri: latviešu / krievu


Režisors: Vudijs Allens
Lomās: Ellena Peidža, Vudijs Allens, Penelope Krusa, Džese Aizenbergs, Aleks Boldvins, Elisone Pilla, Grēta Gerviga, Roberto Benīni, Ornella Muti, Džūdija Deivisa, Fabio Armiljato, Kerola Alta, Rikardo Skamarčo, Alesandro Tiberi, Izabella Ferrari, Alesandra Mastronardi, Marisels Alvaress, Flāvio Parenti, u.c.

Kas kopīgs „Maldīgajam priekšstatam”, „Nēronam, kas tikai noraudzījās” un „Dekameronam jaunās skaņās”? Tie ir cits pēc cita noraidītie nosaukuma varianti šai Vudija Allena filmai, kas izrādījusies kārtējā pieturvieta viņa pārsteidzošajā Eiropas turnejā.
Pēc galvu reibinošajiem panākumiem Parīzē, vienlaikus ērmotais un brīnišķīgais Vudijs Allens dodas uz Romu, kurp ved visi ceļi, lai ar viņam raksturīgo ironiju un valdzinošo smalkjūtību atzītos mīlestībā mūžīgajai pilsētai.
Allaž trokšņainās un saules staru nokaitētās Romas ieliņās, kur virmo kafijas un glicīniju aromāts, var negaidīti atgriezties jaunībā, pamosties slavas mirdzumā, satikt operu ārijas dziedošu apbedītāju, iemantot vispārēju atzinību vai zaudēt galvu no mīlestības, sajūsmas un apjukuma.
Četri neiedomājami smieklīgi, apburoši, saviļņojoši stāsti par mīlu un vilšanos, aizkustinošām sakritībām un prieku dāvājošiem atklājumiem.

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu