Atpakaļ

Jaunumi

18/09 & 21/09 Mana mazā princese - festivāls "Baltijas pērle"

Pirkt biļeti

Oriģinālnosaukums:
My Little Princess

Francija, 2011, 105 min
Mazā zāle
21:20

Valoda: franču
Subtitri: angļu


Režisore: Eva Jonesko
Lomās: Izabella Ipēra, Anamarija Vartolomeja, Denī Lavāns, Džetro Keivs, Luijs Do de Lankeseņs, Paskāls Bongārs, Anna Benuā

Nominācija Kannu kinofestivāla “Zelta palmas zaram”.

Kur ir robeža starp mākslu un erotiku un cilvēcisku neprātu un neapvaldītu miesaskāri?
Septiņdesmito gadu vidus. „Dumpinieku bez iemesla” laiks ir pagājis, tā vietā valda epatāža un eksperimenti. Pasaule daudzina Endija Vorhola, Pola Moriseja un Helmūta Ņūtona vārdu.
Ekscentriskā māksliniece Hanna maldās dekadentiskos sapņos, kuros erotika un augstprātība, greznas drānas un rotas savijušās drūmos, dīvainos un izaicinošos pārpasaulīgos veidolos. Viņa ir aizrāvusies ar jaunu estētisko formu meklējumiem un nolemj veidot eksperimentālas fotogrāfijas, kurās iemūžinātu savu meitu glamūros retro tēlos: spilgts meikaps, augstpapēžu kurpes, izaicinoši tērpi, pavedinošas pozas. Provokatīvās fotogrāfijas saceļ furoru Parīzes sabiedrībā un acumirklī iegūst skandalozu popularitāti – tās izpērk kolekcionāri un stila žurnāli. Mazā princese, apmaldījusies ambiciozajā pieaugušo pasaulē, ar aizrautību uzlūko mātes ekstravagances, glamūrā dzīve sākotnēji šķiet pat aizraujoša, un viņa ar prieku metas franču bohēmas atvarā. Taču Hanna savās fantāzijās iet vēl tālāk, un mazpamazām it kā nevainīgos tēlus nomaina aizvien netiklākas ainas.

Treileris

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu