Atpakaļ

Jaunumi

18/10 Boriss Moisejevs ar programmu „Atgriešanās... Deja baltā”

Pirkt biļeti

18.oktobrī uz Rīgas Kongresu Nama skatuves kāps ekstravagantais Krievijas dziedātājs Boriss Moisejevs, lai Latvijas skatītājus iepazīstinātu ar savu jauno programmu „Atgriešanās... Deja baltā”.

Boriss Moisejevs ir viens no apspriestākajiem kaimiņvalsts dziedātājiem. Viņš izklaidē, vienlaikus provocē un nebaidās samulsināt skatītāju. Viņš zin savus mērķus un un arī to, kādi līdzekļi lietojami to sasniegšanai, lai cik pārsteidzoši dažbrīd tie nebūtu. 2010.gadā Boriss Moisejevs pārcieta insultu, pēc kura reti kurš ticēja, ka ekstravagantais mūziķis jebkad vēl dziedās un uzstāsies, taču savas daiļrades cienītājiem par prieku viņš ir atgriezies uz skatuves un ir spēka un enerģijas pilns. Skatītāju mīlestība ir vislabākās zāles.

Smagā slimība pilnībā pārvērtusi gan Borisa Moisejeva dzīvi, gan arī viņa skatuves tēlu. Šobrīd skandalozi provocējošās dziesmas un košie tērpi ir pagātne, bet jaunais tēls atsedz dziedātāja dziļāko būtību. Katrā jaunajā dziesmā ietverts nopietns vēstījums par dzīves jēgu, mīlestību, ticību un tiekšanos pēc labā.

18.oktobrī viesojoties Rīgā, dziedātājs prezentēs savas dziesmas, kā arī izpildīs vairākas skatītāju iemīļotas kompozīcijas. Kā ierasts, bez sirsnīgas gaisotnes šajā koncertā neiztikt. Biļetes uz to iespējams iegādāties visā Latvijā „Biļešu Servisa” kasēs.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav ierobežojuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja bērniem: līdz 5 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Cenas: 15 - 40 Ls
Vietas invalīdiem ratiņkrēslā: ir
Atlaides invalīdiem ratiņkrēslā: nav


Vairāk informācijas: http://www.makroconcert.com/l

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu