Atpakaļ

Jaunumi

18/12 Terem kvartets - pasaules kino šedevri

Pirkt biļeti

18.decembrī plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namu pieskandinās pasaulslavenais "Terem" kvartets no Krievijas, kurš atgriežas Rīgā ar pāsteidzošu kino mūzikas programmu.


Vairāk nekā divu stundu ilgajā koncertā vieni no starptautiski pazīstamākajiem Krievijas virtuoziem atskaņos populārākās pasaules kino mūzikas tēmas. „Terem” kvarteta unikālajā izpildījumā skanēs gan tēmas no pasaules kino klasikas – Andreja Tarkovska filmas „Solaris” un Frederiko Felīni „Amarcord”, gan padomju kino pazīstamākās melodijas - „Nenotveramie atriebēji” un „Septiņpadsmit pavasara mirkļi”, kā arī mūsdienu filmu hiti, piemēram, tēmas no filmām „Neiespējamā misija”, „Amēlija” un citām.


„Terem” kvartets 30 gadu darbības laikā guvis ievērojamu starptautisku popularitāti, savā daiļradē apvienojot populāru mūzikas tēmu atskaņošanu, izmantojot tautas mūzikas instrumentus, oriģinālus aranžējumus un atraktīvu skatuvisko izpildījumu. Gadu gaitā kolektīvs kļuvis par vienu no Krievijas kultūras vizītkartēm pasaulē.


„Terem” ik gadu sniedz koncertus daudzviet Eiropā un pasaulē, kā arī uzstājas dažādos ievērojamos pasākumos.


„Terem” sastāvā muzicē četri pieredzējuši instrumentālisti - Andrejs Konstantinovs (mazā domra), Aleksejs Barščevs (alta domra), Andrejs Smirnovs (bajāns) un Mihails Dzjudze (basa balalaika).

Pasākuma ilgums: ~2h ar pārtraukumu

Cenas: 8 - 35 Ls

Papildu informācija: http://www.ej.uz/terem

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu