Atpakaļ

Jaunumi

18. novembra koncerts Rīgas Kongresu namā

Par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanas gadadienai 2012. gada 18. novembrī plkst. 12.00 un 16.00 Rīgas Kongresu namā tiks iestudēts svētku koncertuzvedums “Dziesma Latvijai".

Pirmajā koncerta daļā, kas tiks izpildīta tikai koncertā plkst. 12.00, diriģenta Mārtiņa Ozoliņa vadībā profesionālais pūtēju orķestris “Rīga” atskaņos G. Ordelovska “Svētku sveiciens”, J. Ivanova “Lāčplēsi”, jau pazīstamo A. Maskata skaņdarbu “Tango” pārlikumā pūtēju orķestrim un E. Dārziņa “Melanholisko valsi”. Otrajā koncerta daļā, kas paredzēta, kā programmas kulminācija, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris un Rīgas Doma zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā kopā ar  solistiem Anci Krauzi, Renāru Kauperu un Zigfrīdu Muktupāvelu, izpildīs karavīru dziesmas no programmas “Es bij’ puika”, kas jau guvusi plašu sabiedrības atbalstu un godalgas. 

Koncertuzveduma programmu veidos mākslinieciskais vadītājs Romāns Vanags, režisors Juris Jonelis, organizēs Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība. Koncertā tiks atskaņot īpaši komponēti jaundarbi, pārlikumi, kas aktualizēs, šobrīd Dziesmusvētku kustībā apdraudēto, zēnu koru repertuāru.Share


– Drukāt dokumentu