Atpakaļ

Jaunumi

19/05 Jāņa Stībeļa solo koncerts "Summer City"

Pirkt biļeti

Jānis Stībelis jauno albumu “SUMMER CITY” prezentēs 19. maijā solo koncertā Rīgas Kongresu namā.
Populārākais Latvijas pop un soul mūzikas dziedātājs Jānis Stībelis aicina savus klausītājus uz jaunākā albuma “SUMMER CITY” prezentācijas koncertu Rīgas Kongresu namā 19. maijā 20.00.
 
Pavisam nesen sociālajā tīklā Facebook Jānis Stībelis saviem faniem prezentēja romantisko dziesmu “UNTIL”, kas ir pirmais singls no topošā albuma “SUMMER CITY”.
 
Pašlaik Jānis Stībelis atrodas koncerttūrē ASV un pēc atgriešanās Latvijā noritēs pēdējie sagatavošanās darbi jaunā albuma izdošanai, kā arī sekos nākošo albuma singlu prezentācija plašākai publikai. Jaunākais muzikālais veikums ir tapis gada laikā un kopumā tas ir mākslinieka veltījums vasarai kas, protams, būs siltu, pozitīvu un krāsainu emociju bagāts.
 
Albuma prezentācijas koncertā tiks pirmatskaņotas gan jaunā albuma dziesmas Latvijas labāko mūziķu izpildījumā, gan arī līdzšinējie Jāņa Stībeļa hiti. Koncertā būs dzirdamas dziesmas no Jāņa Stībeļa daiļradi ietekmejušiem popmūzikas dižgariem, kā Sting, Steve Wonder, Billy Joel, un grupām, kā “Bee Gees”, “Tower of Power”. Šiem māksliniekiem par godu koncertā dzirdēsit ļoti interesantas skaņdarbu kaverversijas.
 
Sagaidīsim vasaru kopā – koncertā “Summer City”!

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=FyhoDD1hHYE&feature=player_embedded
Jānis Stībelis singls “Until”
http://soundcloud.com/meduza_music/jay-stever-until-j-stever
Vairāk informācijas: http://www.facebook.com/pages/J%C4%81nis-St%C4%ABbelis/194800670603701?sk=app_57675755167

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu