Atpakaļ

Jaunumi

22/12 Rīgā koncertēs Sergejs Penkins ar programmu „Paņem sev līdzi manu mīlestību”

22.decembrī Rīgas Kongresu namā ar programmu „Paņem sev līdzi manu mīlestību” uzstāsies ekstravagantais Krievijas dziedātājs Sergejs Penkins.

2010.gadā viņš atzīmēja savu 50 gadu jubileju, dodoties plašā turnejā pa Krieviju un arī ārpus tās robežām, un noslēdza to ar krāšņu koncertu Kremlī. Tagad Sergejs Penkins ir mazliet vecāks, mazliet gudrāks, mazliet... Taču joprojām tikpat daudzpusīgs, talantīgs un sirsnīgs.

Joprojām katrs viņa koncerts ir kā aizraujoša izrāde, kurā dziedātājs publikas priekšā iejūtas visneparastākajos tēlos, kuru neatņemama sastāvdaļa ir krāšņie tērpi - viena no viņa daiļrunīgajām vizītkartēm. Un tomēr, visvairāk Sergejs Penkins var lepoties ar savām vokālajām dotībām – ne velti viņš iekļauts Ginesa rekordu grāmatā, kā neparasti plaša diapazona balss īpašnieks.

Arī Sergeja Penkina repertuārs ir tikpat daudzveidīgs kā pats dziedātājs – viņa koncertos varam dzirdēt gan mūsdienīgas tautasdziesmu apdares, gan Krievijas un ārzemju komponistu skaņdarbus, gan, protams, arī paša Sergeja Penkina veikumu.

Koncertā Rīgā, kas notiks 22.decembrī, viņš iepazīstinās ar savu jaunāko programmu „Paņem sev līdzi manu mīlestību”. Tajā iekļautas skatītāju iemīļotākās dziesmas, kas tapušas dažādos Sergeja Penkina daiļrades periodos, un arī muzikāli pārsteigumi.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Cenas: 15-40 Ls

Biļešu iepriekšpārdošana visās SIA Biļešu Serviss kasēs, kā arī internetā - www.bilesuserviss.lv
Vairāk informācijas: http://www.makroconcert.lvShare


– Drukāt dokumentu