Atpakaļ

Jaunumi

24-25/12 svētku izklaides pasākums "Brīnumi ar piegādi uz mājām"

Pirkt biļeti

24. un 25. decembrī Rīgas Kongresu namā - svētku izklaides pasākums “Brīnumi ar piegādi uz mājām”

Šo izrādi radījis Pēterburgas aktieru, režisoru, gleznotāju un horeogrāfu lieliskais kolektīvs. Rūpīgā darba rezultāts - krāšņs teatrāls šovs.

Reiz dzīvoja Vasīlijs, un dzīve viņam šķita garlaicīga: skolotāji neļauj atpūsties, visiem draugiem ir savas aizraušanās, bet viņš visu laiku viens pats, vienvārdsakot - garlaicība. Pirms Jaunā gada pie Vasīlija viesojās īstais
Salatētis, kura spēkos ir piepildīt jebkādas vēlmes, un Vasīlijs izlēma mainīt savu garlaicīgo dzīvi. Sākumā zēns vēlējās robotus - palīgus, bet drīz vien Vasīlijs saprata, ka bez zināšanām no šiem robotiem vienas vienīgas nepatikšanas. Tad Vasīlijs vēlējās jaunus draugus atrast. Piedzīvojumu kārais zēns izvēlējās sev par draugiem pirātu komandu, kas gandrīz dzīvību viņam atņēma pēc pirātu likumiem. Ar šiem piedzīvojumiem Vasīlijam nebija gana, zēns vēlējās nokļūt pasakā - lūk kur dzīvot būtu interesanti! Taču interesantu nodarbju vietā, zēns gandrīz kļuva par vakariņām Pūķim Gorininčam!

Lūk, tādi brīnumi notika ar Vasīliju. Taču galvenais brīnums ir tāds, ka, mācot robotus, glābjoties no pirātiem, mēģinot uzjautrināt Skumjo princesi, Vasīlijs Sidorovs - un visi parējie - sapratīs: ne brīnumi padara mūsu dzīvi interesantāku, bet gan patiesa aizraušanās un īsti draugi.

Jautras spēles pie Jaungada egles, konkursi un balvas, lieliska, krāsņa muzikāla izrāde, Jaungada diskotēka, Jaungada kostīmu parāde, balvu izloze, Salatēva pasts - un daudzi citi aizraujoši notikumi gaida bērnus mūsu brīnišķīgajos Jaungada svētkos!

Pasākuma programma ir paredzēta bērniem vecumā no 3 līdz 12 gadiem
Pasākuma valoda: krievu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Cenas: 4 - 12 Ls, bezmaksas ieeja bērniem līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu

Papildu informācija: http://www.devro.lv

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu