Atpakaļ

Jaunumi

25/12 Muzikālā pasaka "SNIEGBALTĪTE UN BRĪNUMAINAIS JAUNAIS GADS"

Š.g. 25.decembrī Rīgas Kongresu namā Sanktpēterburgas operas teātris piedāvā Muzikālo pasaku "SNIEGBALTĪTE UN BRĪNUMAINAIS JAUNAIS GADS" (БЕЛОСНЕЖКА и ВОЛШЕБНЫЙ НОВЫЙ ГОД).

Jaunā gada un Ziemassvētku priekšvakarā jau par labu tradīciju ģimenēm kļuvis svētku iestudējuma ”Sanktpēterburgas jaungada eglīte” apmeklējums, kuru jau astoto gadu pēc kārtas Latvijā piedāvā producentu centrs ”Art Devrо”.

Šogad Rīgas, Rēzeknes, Daugavpils, Ventspils un Liepājas bērni redzēs pasaku «Sniegbaltīte un brīnumainais Jaunais gads» Sanktpēterburgas operetes teātra aktieru izpildījumā. «Pasaka par Sniegbaltīti un septiņiem rūķīšiem» - ir viens no mīļākām pasakām ne tikai mūsu bērniem, bet arī mammām, tētiem, vecmāmiņām un vectētiņiem… «Kādā ziemas dienā, kad uz zemes lēnām krita lielas sniega pārslas, pie loga no melna koka sēdēja karaliene un šuva... Viņa šuva, aizskatījās uz sniegu, un nejauši iedūra sev adatu pirkstā – tā, ka asinis sāka tecēt. Un padomāja karaliene: "Аk, kā būtu, ja man piedzimtu bērniņš balts kā sniegs, sārts kā asinis un melns kā koks!" Un drīz viņas vēlmes piepildījās: piedzima viņai meitiņa – ar sniegbaltu ādu, ar sārtiem vaigiem un melniem matiem; un nosauca viņu par Sniegbaltīti…”
Tālākajai notikumu attīstībai gan var būt milzums variantu. Pasaka iedvesmojusi daudzus scenāristus, režisorus un komponistus. Sanktpēterburgas operetes teātra aktieri piedāvā jaunajiem skatītājiem savu muzikālo notikumu attīstības versiju par Sniegbaltītes un tās mazo draugu – rūķīšu Jaungada piedzīvojumiem… Vairāk gan šobrīd neatklāsim. Jaunais gads tomēr ir laiks, kad piepildās sapņi un notiek brīnumi.
«Sankpēterburgas Jaungada eglītes» apmeklētāji varēs baudīt labu mūziku, priecāties par krāšņajiem kostīmiem un izcilo aktieru spēli. Lai svētku sajūta saglabātos visu vakaru, pēc izrādes bērni varēs piedalīties konkursos un iet rotaļās ar Salavecīti, Sniegbaltīti un citiem pasaku varoņiem. Būs daudz smieklu, mīklu minēšana, spēles, loterijas un, protams, dāvanas.

Biļetes iepriekšpārdošanā visās SIA Biļešu Serviss kasēs, kā arī internetā - www.bilesuserviss.lv :
25.decembrī plkst.11:00
25.decembrī plkst.13:30

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 2 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min

Vairāk informācijas: http://www.devro.lvShare


– Drukāt dokumentu