Atpakaļ

Jaunumi

26/12 Muzikāla jaungada pasaka visai ģimenei "SNIEGBALTĪTE UN PŪĶĒNS GLĀBJ JAUNO GADU"

"STARconcert" un Maskavas teātris "TERRRA-SHOW" š.g. 26.decembrī Rīgas Kongresu namā piedāvā Muzikālu jaungada pasaku visai ģimenei"SNIEGBALTĪTE UN PŪĶĒNS GLĀBJ JAUNO GADU" (Снегурочка и Дракоша спасают Новый Год).

Izklaidējoša, jautra un ļoti muzikāla bērnu interaktīva šov-izrāde ar lellēm cilvēka augumā.
Sniegbaltīte ir nolēmusi sarīkot bērniem īstus svētkus. Viņa ir paņēmusi līdzi burvju lādīti. Šajā lādītē glabājas jautrajiem svētkiem domātās pasakas un dziesmas. Sniegbaltīte ir piemirsusi tikai kādu sīkumu, uzlūgt Sniega Karalieni.
Burves dusmas izsauc milzīgu vētru, kura uz pasaku mežu atnes Bikini-Botamas iedzīvotājus Spančbobu-Kvadrātbiksi un viņa draugu zvaigzni Patriku.
Sniegbaltītei ir jāsameklē burvju lādīte. Jo tajā atrodas skaitāmpantiņš, kas palīdzēs Salatēvam, kurš ir aizmaldījies pēc briesmīgās vētras. Jaunā Gada sagaidīšana ir apdraudēta!!!
Ar bērnu palīdzību Sniegbaltīti droši dodas pasaku mežā, lai atrastu burvju lādīti un Salatēvu. Tur viņi satiek Ugunīgo Pūķi. Par laimi viņš vēl ir maziņš un viņu sauc par Pūķēnu. Kpoā ar Sniegbaltīti viņi dodas meklēt Burvju lādīti.
Mūsu varoņu ceļā stājas Mazā Laupītāja. Viņa sagūsta ceļotājus un dzirda Sniegbaltīti ar Laupītāju Dziru. Sniegbaltīte pārvēršas par īstu palaidni. Bet viss beidzas labi, jo Sniegbaltīte atceras jautru pantiņu, kas palīdz visiem kļūt par labiem draugiem.
Laupītāja, multivaroņi un Pūķēns kļūst par Sniegbaltītes un arī bērnu draugiem. Laupītāja atdod draugiem rakstu rulli, kurš ir izkritis no Sniega Karalienes rokām. Tajā ir burvestību mīklas, kuras palīdz izsaukt Sniega Karalieni.
Sniega Karaliene ir saniknota. Taču gudrā Sniegbaltīte pārliecina viņu, ka Sniega Karaliene būs gaidīta viešņa svētkos. Karaliene atdod Sniegbaltītei Lādīti. Salatēvs ir atrasts. Un svētki var notikt. Dziesmas, dejas un jautrība noslēdz svētku priekšnesumu.

Biļešu iepriekšpārdošana visās SIA Biļešu Serviss tirdzniecības vietās, kā arī internetā - www.bilesuserviss.lv:
26.decembrī plkst.11:00
26.decembrī plkst.13:30

Biļetes – 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 lati (bez dāvanas)
Dāvana 2 un 2,50 Ls

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: līdz 4 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h20min
Cenas: 3 - 10 Ls

Vairāk informācijas: http://www.starconcert.lv

 Share


– Drukāt dokumentu