Atpakaļ

Jaunumi

27/04 RĪGAS RITMI 2013 - NATURALLY 7 (ASV)

Pirkt biļeti

27. aprīlī plkst. 19.00 festivāla „Rīgas Ritmi” pavasara koncertu sērijas ietvaros Rīgas Kongresu namā uzstāsies vokāli daudzpusīgie - Naturally 7 no ASV!

Naturally 7 ir vīriešu vokālā a cappella grupa no Ņujorkas. Tā iemieso sevī hip-hopa, beatbox, džeza, gospeļu, Motown un R&B stilu sajaukumu, kuru viņi izpilda unikālā veidā, sauktu par vokālo spēli. Izpildot labākos pop hītus un oriģināldziesmas, viņu fenomenālais talants izpaužas ne tikai melodijās un harmonijās, bet arī bungu, ģitāras, taures un sitienu atveidošanā, kurā tiek izmantota vienīgi balss.

Noteicošais brīdis grupas dzīvē pienāca 2007. gada rudenī. Pamazām gūstot panākumus Eiropā, Naturally 7 pēkšņi tika ierauti notikumu virpulī, kas atveda tos uz pasaules mēroga skatuvēm, sniegt koncertus miljoniem skatītāju. Būdami īpašie viesi slavena dziedātāja Michael Bublé turnejā, Naturally 7 tika sagaidīti ar skaļām ovācijām visur – Eiropā, Apvienotajā Karalistē, Kanādā, Austrālijā un Savienotajās Valstīs.

Pastāvēšanas laikā grupa ir ierakstījusi vairākus albumus: “Non Fiction” (2000), “What Is It” (2003), “Christmas …It’s A Love Story” (2004) and “Ready II Fly” (2006). Pēdējais CD satur dziesmu, kas kļuvusi par vienu no skatītākajiem
klipiem vietnē YouTube. Grupas nu jau slavenā uzstāšanās Parīzes metro ar dziesmu “Feel It (In the Air Tonight)”
ar vairāk kā pieciem miljoniem skatījumu, ir kļuvusi par hītu daudzās Eiropas valstīs. Šī dziesma ir ierindojusies Top3 balsojumu virsotnēs Francijā, Beļģijā un Dienvidāfrikā, kā arī iemantojusi simpātijas Vācijā, Šveicē, Itālijā un Portugālē.

„Viņu izpildījumā bītbokss atgādina bērnu rotaļu,” Daniel Sieberg/CBS News.

Papildu informācija: www.rigasritmi.lv

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu