Atpakaļ

Jaunumi

27/04 Rīgas Ritmi un Kinokoncerts - Busulis, Ritovs, Pabērzs, Grunte

Pirkt biļeti

Mūzikas festivāls „Rīgas Ritmi” un producentu grupa „2Annas” piedāvā kopprojektu KinoKoncerti. 26. un 27. aprīlī Kongresu nama mazajā zālē laikmetīgais pasaules klases mēmais kino tiks sintezēts kopā ar izcilu latviešu izpildītāju improvizāciju.

27. aprīlī tiks izrādītas dejas īsfilmas no visas pasaules – krievu baleta zvaigznes atpūtā pludmalē, nejauši ticies pāris baseinā Anglijā, ģimenes noslēpumi Īrijā, laika meklējumi Tokijā. Improvizēto pavadījumu spēlēs džeza mūziķi Intars Busulis, Viktors Ritovs, Gints Pabērzs un Andris Grunte.

Kinokoncertu laikā izspēlētās kompozīcijas tiks ierakstītas un piedāvātas filmu autoriem kā alternatīva jau esošajiem filmu skaņu celiņiem. Šādā veidā tiek veicināta sadarbība starp latviešu mūziķiem un audiovizuālās mākslas pārstāvjiem starptautiskā līmenī, kā arī jaunu kopprojektu rašanās un attīstība.

Mēmais kino nešaubīgi ir viena no spēcīgākajām kino izteiksmes formām, jo skatītājam dod plašas interpretācijas iespējas. Kinokoncerti paredzēti ne tikai kino gardēžiem, bet arī inteliģentās mūzikas mīļotājiem.

Mosties pavasara ritmos!

Vairāk informācijas meklējiet www.rigasritmi.lv

Biļetes var iegādāties Biļešu servisa kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv

Seko līdzi festivāla aktualitātēm:
www.twitter.com/rigas_ritmi
www.draugiem.lv/rigasritmifestival
www.facebook.com/RigasRitmiFestival

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu