Atpakaļ

Jaunumi

27/12 unikālā muzikāli poētiskā programmā "DIVPADSMIT TANGO MĒNEŠI"

2011.gada 27.decembrī plkst.20:00 Rīgas Kongresu namā uzstāsies Venjamins un Alika Smehovi ar muzikāli poētisko programmu "Divpadsmit tando mēneši".

Dziedātājas un aktrises Alikas Smehovas un viņas slavenā tēva - aktiera un dzejnieka Venjamina Smehova unikāls priekšnesums Tango Orquesta pavadījumā - 20. gs. trīsdesmito gadu slavenākie tango apvienojumā ar Krievijas Sudraba laikmeta poēziju un mūsdienu videomākslu.

Spīdošs Atoss un izsmalcināts „Meistara un Margaritas” lasītājs, leģendārās „Tagankas” aktieris, tagad arī režisors un rakstnieks un vienkārši gudrs un apburošs cilvēks Venjamins Smehovs savā neparastajā programmā „12 tango mēneši” sacerējis jaunu liriku slavenajiem 20. gs. trīsdesmito gadu poļu tango un apvienojis tos ar Krievijas Sudraba laikmeta poēziju - Igora Severjaņina, Osipa Mandelštama, Vladimira Nabokova, Sašas Černova dzeju. Koncerta programma ir unikāla, piesātināta un dinamiska un to izpilda Venjamins Smehovs un viņa meita Alika, kas skaisti dzied tango, kā arī „Tango Orquesta” Dmitrija Kovaļenko vadībā.

Koncertā saliedējas mūzika, poēzija un aktiermākslas meistarība, radot 20. gs. trīsdesmito gadu Eiropas tango izsmalcināto atmosfēru. Pēc koncertprogrammas „12 tango mēneši” ierakstīts arī albums un uzņemta televīzijas filma, kurā Benjamins Smehovs kopā ar draugiem brauc vilcienā no Maskavas uz Pēterburgu, bet aiz logiem mainās „tango mēneši”.

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 15 gadu vecuma
Pasākuma valoda: krievu
Bezmaksas ieeja: nav paredzēta
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 19:00
Cenas: 5-25 Ls

Biļešu iepriekšpārdošana visās SIA Biļešu Serviss tirdzniecības vietās, kā arī internetā - www.bilesuserviss.lv

Vairāk informācijas: http://www.artforte.lv

 Share


– Drukāt dokumentu