Atpakaļ

Jaunumi

28/04 RĪGAS RITMI 2012: Lizz Wright

Pirkt biļeti

28. aprīlī Rīgas Kongresu namā uzstāsies amerikāņu džeza un R&B dziedātāja un komponiste Liza Raita (Lizz Wright)
"Viena no pēdējās desmitgades daudzsološākajām balsīm!" USA Today

Liza Raita (Lizz Wright) ir amerikāņu džeza un R&B dziedātāja un komponiste, ar savu pēdējo albumu uzvarējusi prestižā laikraksta DownBeat aptauju nominācijā "Gada ieraksts 2011". Liegā, pilnīgā kontralta īpašniece mūzikā apvieno savu pieredzi gospeļu dziedāšanā ar eklektisku džeza standartu un popmūzikas sajaukumu. 

Būdama Džordžijas štata mācītāja meita, Lizz Wright bija iesaistīta baznīcas korī, iesākot kā gospeļu dziedātāja, tomēr savā karjerā viņa izvēlējās pievērsties džezam un popmūzikai. 2000. gadā Lizz Wright pievienojās vokālajam kvartetam „In the Spirit", kas drīz vien guva plašu atzinību, tādējādi jau 2002. gadā dziedātāja parakstīja kontraktu ar pazīstamo ierakstu kompāniju Verve Records, kuras paspārnē dziedātājas izkoptās muzikālās kompozīcijas un jutekliski niansētais vokālais stils tika pielīdzināti Noras Džonsas (Norah Jones) talantam. 

Lizz Wright pirmais albums Salt Billboard topā „Labākais modernais džezs 2004" sasniedza otro vietu, bet jau otrais ieraksts Dreaming Wide Awake divus gadus pēc kārtas - 2005. un 2006. - noturējās topu pirmajā vietā. Lizz Wright izdevusi 4 albumus, saņēmusi neskaitāmas kritiķu atzinības un nebeidzamu atbalstu klausītāju vidū. 
Sastāvs: Lizz Wright - balss, Robin Macatangay - ģitāra, Marvin Sewell - ģitāra, Nick D'Amato - bass, Jano Rix – drums

Mosties pavasara ritmos!
Vairāk informācijas: www.rigasritmi.lv
Video: http://www.youtube.com/watch?v=8epnzRGdHG4&feature=youtu.be

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu