Atpakaļ

Jaunumi

29/12 Harlem Gospel Choir

Pirkt biļeti

29.decembrī plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā uzstāsies pasaulslavenais Hārlemas Gospeļu koris. Līdz šim kora dziedātāji viesojušies Rīgā jau 7 reizes, ikvienā no tām pulcējot pārpildītas skatītāju zāles pat papildkoncertos. Gaišās emocijas, ko raisa dziedātāju dzīvesprieks un spēcīgās balsis, spēj aizkustināt un iedvesmot jebkuru, neskatoties uz klausītāja reliģisko piederību, vecumu vai interesēm.

Hārlemas Gospeļu kori pirms 25 gadiem dibinājis Alens Beilijs, kas pirms tam strādājis ar tādām superzvaigznēm kā Laionels Ričijs, Prinss un pat Maikls Džeksons. Šajā laikā koris uzstājies ne vien dzimtajā Amerikā, bet arī citur
pasaulē, Japānā, Austrālijā, Eiropas valstīs un citur, ar mērķi iedvesmot cilvēkus ticībai, apvienot tos neatkarīgi no etniskās piederības vai pārliecības, kā arī tuvāk iepazīstināt ar afro-amerikāņu kultūru.

Kora izpildītie gospeļi ir reliģiski dziedājumi, kuru muzikālajā noformējumā apvienojušās blūza, džeza, spiričuelu un pat repa iezīmes. Koris labprāt izpilda arī visiem labi pazīstamas laicīgas dziesmas, piemēram, „Hey Jude”,
„All You Need Is love”, "We Are The World", „I Believe I Can Fly” un citas.

Ar Hārlemas Gospeļu kori labprāt sadarbojas pasaules mūzikas zvaigznes – viņu vidū Bono (U2), Daiana Rosa, Avrila Lavinja, Kīts Ričards, Džošs Grobans, grupa „Gorillaz” un daudz citi! Kora dziedātāji uzstājušies pāvestam Jānim Pāvilam II, bijuši viesi sera Eltona Džona dzimšanas dienas ballītē un tikušies ar Baraku Obamu. Katru gadu Hārlemas Gospeļu koris dodas koncertturnejā, kuras laikā apciemo desmitiem pasaules valstu.

Pasākuma valoda: angļu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:00
Biļešu cena: 15 - 25 Ls (bezmaksas ieeja bērniem līdz 5 gadu vecumam)


Vairāk informācijas: http://www.makroconcert.com/lv

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu