Atpakaļ

Jaunumi

29/12 Viktors Zinčuks "Jaungada burvīgā ģitāras spēle"

Krievijas Zelta Ģitāra
Viktors ZINČUKS - Jaungada burvīgā ģitāras spēle

Šodien virtuozā ģitārista, komponista un aranžētāja Viktora Zinčuka vārdu pazīst visā pasaulē. Viņu taisnīgi uzskata par Krievijas Zelta Ģitāru. Viņam skanīgi aplaudē Francijas un Itālijas, Holandes un Īrijas, Šveices un citu valstu zālēs. Starptautiskā San Marino republikas Zinātņu akadēmija piešķīrusi Zinčukam Goda Maģistra un Asociētā profesora titulu.
Viktors ir „Ginesa rekordu grāmatas” rekordists kā pats tehniskākais ģitārists pasaulē.
Pēc ilgstoša pārtraukuma viņš atkal atbrauc pie mums un atved speciāli sagatavotu, spilgtu Jaungada programmu, kurā skanēs labākie trīs simti gadu skaņdarbi no mūziķa klasiskā repertuāra.
Burvīgā leģendu un sāgu pasaule par lielajiem varoņiem un sacīkstēm, mītiskām būtnēm un ceļojumiem, vilinošs dūdu un citu instrumentu skanējums radīja uz mūziķi milzīgu iespaidu un iespaidoja autorkompozīciju radīšanai tradicionālu īriešu reel un jig stilā.
Koncertā atskanēs ķeltu mūzika no Zinčuka jaunā albūma. Kā arī absolūti jauni skaņdarbi un speciāli Ziemassvētku pārsteigumi.
Īriešu Ziemassvētku melodijas autora apstrādē, I.S.Baha menuets un Šopēna valsis, viegli, liriskie dueti par Gribojedova, Šūberta, Bramsa tēmām, ugunīgas pasāžas ar elektroģitāru nomainīs viena otru burvīgā rotaļdejā, uzlādējot klausītājus ar pašu siltāko un jaukāko svētku enerģiju. Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!
Patiesi burvīga spēle no Zinčuka un viņa grupas priekš Jums, 29.decembrī!!…

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 4 gadu vecuma
Bezmaksas ieeja bērniem: līdz 7 gadu vecumam
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Cenas: 8-25 Ls

Biļešu iegāde visās SIA Biļešu Serviss kasēs, kā arī internetā - www.bilesuserviss.lv

www.zinchuk.ru
www.ict-stars.euShare


– Drukāt dokumentu