Atpakaļ

Jaunumi

29/09 -30/09 Miķeļdienas gadatirgus ietvaros notiks otrais Burkānu festivāls

SIA Rīgas nami un z/s „Ezerkauliņi” aicina 29. un 30.septembrī, Miķeļdienas gadatirgus ietvaros, apmeklēt otro Burkānu festivālu, kas šogad notiks laukumā pie Rīgas Kongresu nama. Pasākums 29. septembrī būs no plkst. 10.00 līdz plkst.18.00 un 30. septembrī no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Burkānu festivāla devīze „Braucam burkānos!”, kas šogad tiks īpaši attēlota burkānu skulptūrās, kuras paredzētas dažādiem “braucamrīkiem”. Uz Burkānu festivālu īpaši tiek aicinātas ģimenes ar bērniem, kurām būs lieliska iespēja pavadīt kopā jautru nedēļas nogali. Festivāla laikā notiks kopīga „Lielās burkānu skulptūras” būvēšana. Ikviens mazais rīdzinieks un pilsētas viesis savu līdzpaņemto burkānu varēs iebūvēt lielajā burkānu skulptūrā.

Vienlaikus Rīgas Kongresu nama mazajā zālē visiem pasākuma apmeklētājiem būs iespēja noskatīties filmu studijas „Avārijas brigāde” veidoto leļļu filmu seriālu „Zvēri”, kā arī varēs vizināties ar ponijiem, izmēģināt piepūšamās atrakcijas un karuseli. Bērnus noteikti sajūsminās iespaidīga izmēra traktors, pie kura stūres būs iespēja pasēdēt ikvienam gribētājam un fotografēties. Bērniem pārsteigumus būs sagādājusi arī „Noslēpumainā pasaku lāde".

Tur pat, Rīgas Kongresu nama foajē darbosies radošā darbnīca bērniem „Būvējam no burkāniem”, kurā ikviens varēs iemēģināt roku veidojot mini skulptūras no dārzeņiem. Visi festivālā izmantotie burkāni, pēc pasākuma tiks nogādāti Nacionālā rehabilitācijas centra „Vaivari” zirgiem.

Festivāla laikā tiks pasniegtas balvas sacensību uzvarētājiem un izspēlēti festivāla organizētāju un atbalstītāju konkursi ar vērtīgām balvām. Share


– Drukāt dokumentu