Atpakaļ

Jaunumi

30/11 Rīgas Ritmi 2012: Grupas "Slixs" koncerts

Pirkt biļeti

Vokālās grupas "Slix" (Vācija) koncerts festivāla "Rīgas Ritmi 2012" ietvaros.

Slixs dalībniekiem akapella ir ne vairāk ,ne mazāk kā aktīva un neparasta balss un lūpu izmantošana. Slixs, agrāk pazīstami kā Stouxingers - seši vokālie virtuozi no Vācijas ,brīvi atdarina skaņu un trokšņu daudzveidību, kuras pārspēj jebkura orķestra skaņas. Viņu radītie skaņdarbi ir patiesa dzīves mīlestības cildināšana. Pievilcīga skaņa, brīnišķīga izrāde un meistariskas kompozīcijas padara Slixs koncertus par priekšnesumu, kurš ir unikāls.

Slixs skanējums ir iegaumējams un atpazīstams – ar viņu čukstiem, mēles klikšķiem, trokšņaino elpu un čirkstoņu. „Akapellas ritma sajūta” – visdrīzāk tas ir viss atbilstošākais apraksts, ko nesagatavots klausītājs var sagaidīt. To, ko Slixs rāda uz skatuves, nevar attēlot jau esošajos mūzikas stilos, tādos kā pop, soul, R&B vai džezs. Slixs turpina paplašināt savu cienītāju loku, un veido sev nesatricināmu starptautisku reputāciju kā vienam no Vācijas labākiem vokāliem ansambļiem.

Sliхs saņēma CARA (Contemporary A Cappella Recording Award) apbalvojumu 2008.gadā  un Ward-Swingle-Award 2006.gadā.

Sastāvs: Katharina Debus - vokāls, Michael Eimann - vokāls, Gregorio Hernández - vokāls, Karsten Müller - vokāls, Thomas Piontek - vokāls, Konrad Zeiner - vokāls.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: latviešu, angļu
Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~1h30min
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Cenas: 5 - 20 Ls / skolēniem, studentiem, pensionāriem 10% atlaide uzrādot apliecību

Vairāk informācijas: http://www.rigasritmi.lv

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu