Atpakaļ

Jaunumi

30/12 Rīgā koncertēs Hārlemas Gospeļu koris no Ņujorkas

Rīgas Kongresu namā š.g. 30.decembrī plkst.19:30 uz lielās skatuves uzstāsies Hārlemas Gospeļu koris no Ņujorkas.
Jau par patīkamu tradīciju kļuvusi pasaulslavenā Hārlemas Gospeļu kora viesošanās Latvijā. Koris uzstājies Rīgā jau 6 reizes, vienmēr pulcējot pārpildītu skatītāju zāli pat papildkoncertos. Un tas nav pārsteigums. Gaišās emocijas, ko raisa dziedātāju dzīvesprieks un spēcīgās balsis, spēj aizkustināt un iedvesmot jebkuru, neskatoties uz klausītāja reliģisko piederību, vecumu vai interesēm.

„Viņi ir Hārlemas eņģeļi,” - tā pēc savulaik kopīgi izpildītās dziesmas „I Still Haven't Found What I'm Looking For” par šo kori sacījis grupas „U2” solists Bono. Viņš nav vienīgā zvaigzne, ar ko kopā uzstājies Hārlemas Gospeļu koris, viņu vidū ir arī Vūpija Goldberga, Daiana Rosa, Avrila Lavinja, Sindija Laupere un pat neparastā grupa „Gorillaz”! Kora dziedātāji uzstājušies pāvestam Jānim Pāvilam II, bijuši viesi sera Eltona Džona dzimšanas dienas ballītē Ņujorkā un šogad paralēli koncertturnejām muzicējuši kopā ar Kītu Ričardsu, Džošu Grobanu un grupu Neon Trees. Darba un neparastu tikšanos netrūkst!

Hārlemas Gospeļu kori pirms 25 gadiem dibinājis Alens Beilijs, kas pirms tam strādājis ar tādām superzvaigznēm kā Laionels Ričijs, Prinss un pat Maikls Džeksons. Šajā laikā koris uzstājies ne vien dzimtajā Amerikā, bet arī citur pasaulē, Japānā, Austrālijā, Eiropas valstīs un citur, ar mērķi iedvesmot cilvēkus ticībai, apvienot tos neatkarīgi no etniskās piederības vai pārliecības, kā arī tuvāk iepazīstināt ar afro-amerikāņu kultūru.

Kora izpildītie gospeļi ir reliģiski dziedājumi, kuru muzikālajā noformējumā apvienojušās blūza, džeza, spiričuelu un pat repa iezīmes. Koris labprāt izpilda arī visiem labi pazīstamas laicīgas dziesmas, piemēram, „Hey Jude”, „All You Need Is love”, "We Are The World", „I Believe I Can Fly” un citas.

Pasākumu drīkst apmeklēt: nav vecuma ierobežojumu
Pasākuma valoda: angļu
Bezmaksas ieeja: līdz 5 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu
Pasākuma ilgums: ~2h
Ieeja pasākumā: no plkst. 18:30
Cenas: 15-25 Ls

Biļetes iepriekšpārdošanā visās SIA Biļešu Serviss tirdzniecības vietās, kā arī internetā - www.bilesuserviss.lv

Vairāk informācijas: http://www.makroconcert.lvShare


– Drukāt dokumentu