Atpakaļ

Jaunumi

7/12 mūzikls "Brēmenes muzikanti"

Pirkt biļeti

7. decembrī plkst. 19:30 Rīgas Kongresu namā viesosies Krievijas mūzikls „Brēmenes muzikanti”.

Nav nekā labāka pasaulē kā tikšanās ar kulta multiplikācijas filmas „Brēmenes muzikanti” varoņiem! Četru gadu desmitu garumā jau vairākas paaudzes uzaugušas ar Jurija Entina un Vasīlija Ļivanova stāstiem par Muzikantu, Princeses un Trubadūra raibajiem piedzīvojumiem.

„Brēmenes muzikanti„ ir mūzikls visai ģimenei, kas uz Krievijas estrādes skatuves ar pārsteidzošiem panākumiem tiek izrādīts jau ceturto sezonu. Režisora Borisa Boreiko veidotās izrādes lomās darbojas Iļja Viktorovs, Jeļena Gazajeva, Jevgēnijs Aksenovs, Dmitrijs Novikovs, Oļegs Mališevs un citi lieliski aktieri.

Aicinām jūs paciemoties neparastā pasaulē, kurā dzīvo pašpārliecināti karaļi, untumainas princeses, asinskāri laupītāji un burvīgi muzikanti! Izrādē redzēsim gan skaistus tērpus, gan krāsainas dekorācijas un, protams, dzirdēsim visas lieliskās dziesmas no slavenās multiplikācijas filmas, kuras zina gan liels, gan mazs. Mūzikla varoņi deg nepacietībā tikties ar Latvijas skatītājiem, un esam pārliecināti, ka šī ilgi gaidītā tikšanās kļūs par īstiem svētkiem gan bērniem, gan pieaugušajiem!

Biļešu cena: 7-12Ls

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu