Atpakaļ

Jaunumi

8/12 Smeshariku Jaungada piedzīvojumi

Pirkt biļeti

8.decembrī plkst. 18:00 Kongresu nama Lielajā zālē - no populārā multiplikācijas seriāla „Smeshariki” veidotājiem ilgi gaidītais Jaungada uzvedums Latvijā!

„Smeshariki” – lielākais animācijas projekts Krievijā, papildinot slaveno multiplikācijas seriālu, tagad ciemos pie mazajiem skatītājiem ierodas arī klasiskajā leļļu teātra žanrā.

Vecgada vakarā Barašs beidz rakstīt savu jauno grāmatu. Par pārsteigumu sev viņš atklāj, ka viņa stāstu varoņi sāk atdzīvoties. „Smeshariku” valstij draud briesmas! Baraša izdomātie varoņi kļūst pavisam nekontrolējami. Svētki ir apdraudēti! Vai „Smeshariki” spēs uzvarēt atdzīvojušos varoņus?! Kurš nāks viņiem palīgā?! To un daudz ko citu jūs uzzināsiet, noskatoties Teātra studijas „Smeshariki” jauno izrādi „Smeshariku Jaungada piedzīvojumi”. Jūs sagaida negaidīti sižeta pavērsieni, tikšanās ar jauniem varoņiem, daudz aizraujošu interaktīvu spēļu!

Teātra projekts „Smeshariki”, Sanktpēterburga, ir izveidots uz animācijas studijas, kas veido populāro televīzijas seriālu, bāzes. Viesizrādēs publikas vērtējumam tiks sniegta studijas repertuāra labākā Jaungada izrāde - „Smeshariku Jaungada piedzīvojumi”. Leļļu varoņi ir reāls multiplikācijas filmu personāžu iemiesojums reālajā dzīvē. Izrāde notiek, skatītājus pilnībā iesaistot uz skatuves notiekošajos notikumos. Interaktīvā komunikācija ir viena no izrādes būtiskākajām daļām.

Projektam „Smeshariki” tika piešķirta Krievijas Federācijas Valsts prēmija kultūras un mākslas jomā.

Pasākums ieteicams bērniem vecumā no 3 līdz 9 gadiem.
Izrādes ilgums - 1 stunda bez pārtraukuma.
Biļešu cena - 5 - 12Ls
Bērniem līdz 3 gadu vecumam ieeja pasākumā bez maksas, neaizņemot papildu sēdvietu.

 

Pirkt biļeti


Share


– Drukāt dokumentu