Atpakaļ

Jaunumi

Gruzijas nacionālais balets SUHIŠVILI 27.martā plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā

Šī gada 27. martā Rīgas skatītājiem tiks demonstrēts grandiozs šovs un labāko Gruzijas dejotāju meistarība. Leģendārais Suhišvili ansamblis ar savu orķestri apmeklēs 2014. gada Eiropas Kultūras galvaspilsētu 65 dejotāju sastāvā. Jaunā programma tiks nodemonstrēta vienīgajā koncertā, kas notiks Rīgas Kongresu namā.

Savu 67 gadu pastāvēšanas laikā balets Suhišvili guva īstenu pasaules slavu. Gruzijas Nacionālais balets Suhišvili – tas ir lidojums, kas izaicina visus gravitātes likumus! Tā ir brīnumaina meistarība, kura apvieno sevī jūtu, emociju un kaisles paleti. Suhišvili balets tik tiešām var tikt dēvēts par „Astoto pasaules brīnumu”.

Ansambļa uzstāšanās ģeogrāfija aptver vairāk nekā 90 pasaules valstis un gandrīz 180 pilsētu. Vēl 1967. gadā Suhišvili balets kļuva par pirmo tautas deju ansambli, kurš izpelnījās godu uzstāties uz Milānas teātra „La Skala” skatuves, kad ansamblis uzstādīja rekordu – māksliniekus atkārtoti sauca uz skatuves 14 reizes! Pēc šī koncerta visās itāļu avīzēs rakstīja: „Tā nav deja, tas ir lidojums. Vētra uz skatuves! Viņu deja izaicina gravitātes likumus. Vīriešu bravūras un sieviešu graciozitātes apvienība.”

Koncerts norisināsies ar Gruzijas vēstniecības Latvijā atbalstu, un Rīga lepojas ar iespēju pirmo reizi uzņemt šo grandiozo šovu.Share


– Drukāt dokumentu